Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

günümüzü mahveden olay

Nazara geldiniz sanırım trafikte güzel güzel süzülürken :/ Geçmiş olsun, iyi haberler duymak dileğiyle...

Sağolasın... Haberler güzel olacak galiba.. Arkadaşımızın gözü düzelecekmiş. Dr. öyle söylemiş... Araçların kazada halleri bile milletin gözüne battı. Çocuklar gelip ne güzel araç bunlar diyorlardı. Sanırım bu nazar işi doğru... :)

çok geçmiş olsun arkadaşlar..

Teşekkür ederiz.

hepinize geçmiş olsun

Teşekkürler reis..

Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun.Umarım bir daha yaşanmaz böyle kazalar.

bugün servise uğradım. ön taraf cillop olmş. arka da yarın tamamlanır sanırım cumaya alırım özledim nammussuzu :)

Grnt3376.jpg

Grnt3375.jpg

Grnt3374.jpg

valla cok geçmiş olsun ..bide ılgınc olmus dısardan tanımayan bırı derkı suraya bak aynı marka aynı model arabalar bırbırınıne vurmus allahtan tamponlar da hasar var..beterınden saklasın

ben daha yeni gördüm..çok geçmiş olsun herkese..allah beterlerinden korusun..

yepyeni oldu gene Emre hadi kavuşuyosun beyaz zilline:)

Emre bi kandıramadım seni, alacaktık öne arkaya cupra yada aero beğenmezsen bana satacaktın sende bende tamponsuz kalmayacak çıkan tamponlara da yer aramayacaktık hehehehe

cillop gibi olmuş hadi tekrar geçmiş olsun.

Bizim araç malesef hala Doğuş'ta. Renk tutmamış, arka tampona makyajlı kasanın aerodinamik kiti takılmış. Murat çıldırmış, Doğuş'a zehir zemberek bir yazı yazdı, aracı da güya düzeltsinler diye orada bırakmış. Bugün de baskına gidiyor. Yine renk tutmazsa Doğuş yandı, forumlarda yayınlayacağım falan filan demiş. Bir ara yazının kopyasını ekler buraya herhalde. Bakalım ne kadar umursayacaklar?

Geri
Üst Alt