Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güiza'yı alana 12 bin metrekare arsa :)

digiersoy

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağu 2009
Mesajlar
2,668
Yaş
47
Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde öğretmenlik yapan Fenerbahçe taraftarı, İspanyol futbolcu Daniel Güiza'yı bu sezon bonservisiyle transfer edecek takıma, kaplıca bölgesindeki 12 bin metrekarelik arsasını bağışlama vâdinde bulundu.

Öğretmen Faruk Ünver, gazeteler ve televizyon kanallarında son günlerde Güiza'nın Fenerbahçe'den gönderileceğine ilişkin haberlerin arttığını söyledi.

Güiza'nın, kaçırdığı goller nedeniyle kendisine ve kendisi gibi düşünen Fenerbahçe taraftarlarına “saç baş yoldurduğunu” belirten Ünver, onu bu sezon bonservisiyle transfer edecek takıma arsa hibe edeceğini bildirdi.

Ünver, Gediz ilçe merkezine 2 kilometre uzaklıktaki Ilıca Kaplıcaları'nda kendisine ait 12 bin metrekarelik arsayı, Güiza'nın gideceği takıma hibe edeceğini anlatarak, şöyle konuştu:

“İki sezondur bizlere saç baş yolduran ve gol atamama rekorları kıran Daniel Güiza'yı bonservisiyle alacak takıma, kaplıca bölgesindeki 12 bin metrekarelik arsamı hibe edeceğim. Bunu, Güiza'dan kurtulmamız şerefine vereceğim. Sadece hoşuma gitmeyen bir takım var, oraya giderse arsamı vermem. O takımın adı da bende saklı kalsın. Fenerbahçemizin Güiza'dan kurtulmasını canıgönülden istiyoruz. Takımımıza canımız ve malımız feda olsun.”

Bu arada, söz konusu arsanın değerinin yaklaşık 50 bin lira olduğu belirtildi
 
bu arkadaş eğitimci miydi? 1 takımın adını kendinde saklı tutmuş, ne kadar kalbi temiz bir insan bu:p
 
Kuyumcu olan Ersoy abi'de,Guizayı alana bi çuval altın verecek mi acep..? :D :D
 
ersoy abi sen ne vercen guizayı alana :D
 
inşallah yurt dışında bi takıma gitmezde süper ligde herhangi bir takımda guizayı izleyip biraz daha gülme şansını kaçırmayız. umarım bu takım beşiktaş olmaz :D
 
adam belki 50 bin liralık arsasını vercek ama 100 milyalarla yapamayacağı reklamını yaptı
 
Geri
Üst Alt