Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gösterime Giren Sinema Filmleri

2102 Kasım'ını görürüz inşallah puhaha

21.Ocak'ta Kutsal Damacana Dracoola geliyomuş :D
Valla Ayberk maya takvimine gerekirse yaprak ekletirim:D
yeni Bond ne Sean Connery gibi çirkin bi Bond ne de Pierce Brosnan gibi özdeşebilcek bi eleman değil bence..ve yeni filmde de o olucakmış bugün ya da dün bi yerlerde okudum.. :)
Ama kitaptaki karaktere en uygun Bond Daniel Craig..bakma sarisin olduguna:eek:key:

2102 Kasım'ını görürüz inşallah puhaha

21.Ocak'ta Kutsal Damacana Dracoola geliyomuş :D

kutsal damacana dracoola kadar aptal bir filme gittiğimi hatırlamıyorum. Okan bayülgen'in filmi kanalizasyon'dan meşaleyi aldı ve öne geçti. 2 saatimiz boşa gitti ve çocuk kandırır gibi bir konu ve son var.

----Spoiler ----

Abi filmin sonunda dracoolayı sopayla dövüyolar o kadar basitmiş meğer onu altetmek. Bir de o kadar amatör ki inanamazsınız.

----Spoiler----

kutsal damacana dracoola kadar aptal bir filme gittiğimi hatırlamıyorum. Okan bayülgen'in filmi kanalizasyon'dan meşaleyi aldı ve öne geçti. 2 saatimiz boşa gitti ve çocuk kandırır gibi bir konu ve son var.

----Spoiler ----

Abi filmin sonunda dracoolayı sopayla dövüyolar o kadar basitmiş meğer onu altetmek. Bir de o kadar amatör ki inanamazsınız.

----Spoiler----

Tam öküz bir yönetmeni var ıyk geldi benden bu filme kimse gitmesin..

haftasonu Sanctum 3D ye gittim tepe natilius ta ...gerçek hikayeden vizyona aktarılan bi film ..hem konusu hemde 3D olması açısından mutlaka seyretmenizi tavsiye ediyorum..

Dün akşam Aşk tedadüf severe gittik eşim ile son yıllarda izlediğim en başarılı Türk filmi tavsiye ederim. :eek:key:

isoc.jpg

arklar bu görüntü hangi filmden çok hoşuma gitti ama bulamadım bi türlü ???

Geri
Üst Alt