Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

gösterge panelindeki ışık

xartal

Kayıtlı Üye
cimg0093i.jpg

arkadaslar bugun sabah okula giderken gösterge panelinde bu ışık yanmaya başladı ve sönmedi. araç kitapçığında motor elektrik tesisatı ile ilgili bir ışık diyor. sizce neden yapmış olabilir?

dizel abi resimi netten buldum ben işaretledim

O zaman büyük olasılıkla egr valfin kirlenmiş veya arızalanmıştır. Temizlenip yeniden adaptasyon yapılması gerekiyor

anladım abi. yarın zaten büyük ihtimal sevise sokarım. şu son hafta biraz sorunlu olmaya başladı. yaklaşık 15 km kullandıktan sonra gaz yememe sorunu da başladı. 5. vitesste 110 geçemiyorum. durup kontağı kapatıp açınca düzeliyor. aklıma ilk gelen acaba turbo da sorun mu var oldu

---------- Post added at 16:16 ---------- Previous post was at 16:13 ----------

eğer egr valfi ise sorun gaz yememesi de bundan kaynaklanıyo olabilir heralde

araba limp moda almıs kendını buyuk ıhtımalle kemal.Egr ıle alakalı b sorun varsa eger yenısını taktırmak yerıne ıptal edebılırsın,gerı donusumle alakalı b parca oldugu ıcın dızel modıfıyesınde cok fazla ıptal eden arkadas var

uoops o zaman işin rengi değişti o zaman n75 kara kutu dediğimiz parça ya da hava akış metre olabilir sorun. bu durumda diagnos a başvurmak zorundayız Kemal

bugun zaman bulamadım abi götürüp bağlatıcaktım diagnosa. inş büyük bi arıza değildir:)

egzost emisyon diye geçiyo o lamba kitapçıkta..

Doukanin arabada yanmıştı sildirdik bı daha yanmadı pis yakıttan olabilioms

Geri
Üst Alt