Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gösterge paneli

Asder

Kayıtlı Üye
Merhaba seat ibiza 2015 ecotsi 1.0 aracımda farlar ve gösterge paneli ışığı kapalıyken son zamanlarda yolda giderken sanki farları açıp kapıyormuşum gibi gösterge ışığı yanıyor 2-3 saniye sonra sönüyor sonra tekrar ediyor. Gösterge arıza ışıklarından bahsetmiyorum lambasından bahsediyorum konu hakkında bilgisi olanlardan yardım rica ederim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba seat ibiza 2015 ecotsi 1.0 aracımda farlar ve gösterge paneli ışığı kapalıyken son zamanlarda yolda giderken sanki farları açıp kapıyormuşum gibi gösterge ışığı yanıyor 2-3 saniye sonra sönüyor sonra tekrar ediyor. Gösterge arıza ışıklarından bahsetmiyorum lambasından bahsediyorum konu hakkında bilgisi olanlardan yardım rica ederim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Benim görüşüm farlar oto konumda ise arada devreye girip çıkıyor ve bu yüzden de gösterge Işık’ların yanıyordur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

İbiza 2015 modelde oto mod yok bir türlü çözemedim gitti

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

far sensörü olan modellerde gösterge içinde sensör var, farları açmasa bile gösterge ışıklarını açabiliyor, ya da parlaklığını değiştirebiliyor ama olmayan araçlarda yapmaması lazım, ışık değişikliğinde mi oluyor yoksa durup durduk yere mi?

Oto far yok ama sensör var , hava durumuna göre gösterge yanıp sönebiliyor , çok takılcak bir şey değil benimki de öyle

Tam olarak şöyle karanlık bir yere girince farlar kapalıyken göstergede hiç ışık yok ama gündüz gözüyle yola çıkınca gösterge ışıkları yanıyor ışıl ışık çok can sıkıcı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gündüz tünelden ya da karanlık yerlerden geçerken araç göstergeleri okumamanız için karartıyor. Göstergeleri okuyabilmeniz için yapmanız gereken farlarınızı yakmak. Tamamen güvenlik amaçlı ve çok mantıklı.

Oto far yok ama sensör var , hava durumuna göre gösterge yanıp sönebiliyor, Yetkili serviste gösterge yenisi ile değişti ama yine aynı yanıp sönebiliyor , önemli bir şey değil

Geri
Üst Alt