Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

gösterge ışıkları ile ilgili sorun

arkadaşlar farları kapalı konuma getirdikten sonra farlar sönmesine rağmen gösterdeki ışıklar yanmaya devam ediyor.(sadece göstergelerde olan bir durum,radyo ve klimadaki ışıklar sönüyor) bu sorun son zamanlarda ara sıra olmaya başladı.kontağı kapatıyorum herşey kapalı ancak göstergeler hala yanıyor. sonra kendiliğinden düzeliyor hiçbirşey yokmuş gibi farları da kapatınca göstergelerdeki ışıklar da sönüyor.böyle bir durumla karşılaşan oldu mu ve sizce sorun ne olabilir ? servise uğricam ama bir türlü fırsat bulamadım sizlerden de bilgi alıym dedim,teşekkürler.
Problemi çözebildiniz mi? Benzer bir sorun benim aracımda da var. Aracım polo 2009 trendline.

Sanırsam bu sıkıntılardan dolayı 94m1 güncellemesi gelmişti serviste ücretsiz olarak yaptırılıyordu ama tam bi fikrim yok ben yaptıramadım güncellemeyi hata veriyodu serviste nedenini araştırmaktayım hala daha. Bi şansını dene istersen belki düzelebilir

Geri
Üst Alt