Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gökhan33-Askerlik....

GÖKHAN33

Kayıtlı Üye
K.K.K. 1 NCİ ER EĞT.TUG.K.LIĞI MANİSA/MERKEZ ULAŞTIRMA.....

Teslim tarihi 28 şubat 2010....

Sevgili abilerim kardeşlerim dostlarım 27 şubat cumartesi günü mersinden manisaya doğru saat 17:30 gibi yola çıkıcam günler yaklaştıkça daha da bi heyecan ve üzüntü basıyo sevenlerimden ve sevdiklerimden ayrılmak dahada bi zorlaşıyo..... ben uyanınca scw ile uyanıyodum scw ile yatıyodum ama artık uzun bi süre buda olmayacak......
Vatan borcu bu Ata'mızın emanetini en iyi şekilde koruyacağım vatan bizlere emanet ......
Neyse daha fazla uzatmanın vede duygusallaşmanın gereği yok:) 28 günlük acemi birliğim Manisa/merkez yolu düşen olursa işallah uğrar:D
orda fırsat buldukça yazıcam sizlere gidipte dönmemek dönüpte bulamamak var hakkını helal et SCW...... görüşmek üzere ......

gökhan kardeşim hayırlısıyla yap gel inş. şimdiden hayırlı teskereler...

hayırlı teskereler abi..
velakin uyumaman gerekirdi söyledim sana.. :D

Geri
Üst Alt