Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Göçük Tamiri

Cnyd64

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese hayırlı günler. Hanım dün arabayı sürtmüş. Boyasız göçük düzeltme işlemi için 2000 TL ücret istiyorlar. Bana biraz pahalı geldi. Sizce normal mi?IMG_5631.JPGIMG_5632.JPG

Öncelikle geçmiş olsun. Geniş bir alan olduğu için normal denilebilir ama birkaç farklı yerden fiyat alarak piyasa hakkında daha net bilgi sahibi olabilirsiniz.

geçmiş olsun göçük geniş bir alanda aynı zamanda da fleto çizgisinde olduğu için işçiliği biraz yüksek oluyor.
fleto çizgisinin boyasız düzeltmesi biraz zor oluyor.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Araştırıyorum piyasayı. Uygun biyer bulursam. Yaptıracağım artık.

Valla ben belli belirsiz kucucuk biyere 500 lira verdim geçen Bence 2 bin normal ama daha uygun da olabilir araştırın acele etmeyin

Bu büyüklükte bir hasara Samsun'da 1500 TL fiyat verilmişti gözümün önünde. Ustanın fiyatın yüksekliğine yorumu bmw 5 serisinin kapsının alüminyum olmasından kaynaklandığını söylemişti bence sizin kapıya biraz fazla fiyat verilmiş.

Hocam kasko var ama servise gitsem direk kapı değişimi yaparlar diye düşünüyorum.

Bu işi servislerden daha güzel yapan yerler var. Bu iş için gitmeyin zaten. Kaskonuzun mini onarım kapsamında anlaşmalı yerini öğrenin, belki hiç tramere sokmadan halledebilecekler. Biraz araştırın derim. Cebinizden çıkarmayın parayı.

Resimdeki gibi kıvrımın olduğu bir yerde 15-20 cm çapında bir göçük düzelttirdim. Boyada herhangi bir problem olmadı bende. Boyasız hallettik.

Geri
Üst Alt