Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Göçük onarılır mı?

Merhabalar bugün arabamın üzerine bişey düşmüş kaputta böyle bir göçük olmuş ne yapılabilir kim yapar servis yapar mı düzelir mi? Acil yardım canım cok sıkıldı yardımmmmEkli dosyayı görüntüle 20633Ekli dosyayı görüntüle 20634Ekli dosyayı görüntüle 20635Ekli dosyayı görüntüle 20636Ekli dosyayı görüntüle 20637

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun sanki bir şey ile vurulmuş gibi duruyor göçük ile düzeltilse bile boyanması gerekecek iyi bir usta bulmak lazım birçok kişi boya ton farkı oluşur diye komple boyamayı önerecektir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geçmiş olsun. Göçük düzeltme yapılır. Uzun iz pasta ile çıkar gibi duruyor. Ama nokta darbe boyaya zarar vermiş. Ya boyatacaksınız, yada sadece o kısma rötuş yapıp devam edeceksiniz.

Kurşun sıçramış diyorlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Acıbadem garge süper bir usta tavsiye ediyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

geçmiş olsun göçük düzeltilir ama boya isteyecektir.

Göçük düzelten çok sağlam ustalar var ama güvenilirlik ve işin ehli olma kısmında ince eleyip sık dokumalısın.
Benim araba doludan dolayı tarla gibiydi. Marşpiyere kadar dolu vardı. Tavsiye ile göçük ustasına verdim.
Araç bitip de gördükten sonra şok oldum. Sanki hiç dolu yememiş gibiydi.

İstanbul'da olsan adres verirdim ama Ankara'dasın sanırım. Bir de göçük olan parça boyalı ise çekme işleminde alttaki macundan dolayı boya gelebilir.
Senin aracında boyaya kadar hafif inen yerler var gibi. Düzgün bir ustanın elinde belki 10 numara olmaz ama boyasız olarak 7 numara ile atlatırsın diyelim.
Geçmiş olsun.

Geri
Üst Alt