Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GÖKHAN33 -Askerlik sonunda belli oldu gidiyoruz....

Askerlik yerim belli oldu arkadaşlar.....K.K.K. 1 NCİ ER EĞT.TUG.K.LIĞI MANİSA ARAÇ SÜRÜCÜSÜ(Kara Kuvvetleri Komutanlığı 1.Er Eğtim Tugay Komutanlığı Araç Sürücüsü) MANİSA....
Bu haberi veren Nebi (Leoni) abiye çok teşekkür ediyorum tekrardan .....

Bu arada volkanla aynı şehirdeyim galiba:D

git oraya rahat edersen bana ulaş bi şekilde kalmak istersen orada

Hayırlı teskereler şimdiden...

eywallah sezginim....

---------- Post added at 15:04 ---------- Previous post was at 15:03 ----------

hayırlı teskereler:)

teşekkürler alican....

---------- Post added at 15:04 ---------- Previous post was at 15:04 ----------

git oraya rahat edersen bana ulaş bi şekilde kalmak istersen orada

tamam cezmi babam teşekkürler....

Hadi hayırlı olsun gökhancığım hayırlı teskereler şimdiden

Hayırlısıyla gidip gelmen nasip olur inşallah.

Hadi şimdiden hayırlı teskereler Gökhanım. İnaşşah rahat bir askerlik geçerirsin. Lakin adı bu işte baba ocağı değil asker ocağı en rahat askerlik dahi sevdiklerinden uzakta olmanın vermiş olduğu psikoloji ile zaman zaman zor oluyor. Zamandır herşeyin ilacı askerlikte zamanla alakalıdır . Bol şans dilerim

Hadi şimdiden hayırlı teskereler Gökhanım. İnaşşah rahat bir askerlik geçerirsin. Lakin adı bu işte baba ocağı değil asker ocağı en rahat askerlik dahi sevdiklerinden uzakta olmanın vermiş olduğu psikoloji ile zaman zaman zor oluyor. Zamandır herşeyin ilacı askerlikte zamanla alakalıdır . Bol şans dilerim

iyi dileklerin için teşekkürler mert abim en zor yanlarıda o abi zaten...

:D Ben bu ara kadıköye bile gitmekte zorlanıyorum Gökhan ama dur bakalım :D

Geri
Üst Alt