Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full'de % 25 İndirim var

şunu anadolu yakasında yapsalar mükemmel olurdu yeter artık 4 lira yaa offf

% 7 var ama benzin nasıl onu da bilmiyorum ki birşey olurmu almıyalım motoru elimize sonra :D

% 7 var ama benzin nasıl onu da bilmiyorum ki birşey olurmu almıyalım motoru elimize sonra :D

işte demek istediğim daha yaygınlaşacak yeni istasyonlar açacaklar takip edin ;) ben ilk defa c.tesi aldım 50 tl bi deneyeyim dedim 70 km yol yaptım bir sorun göremedim hatta aracın gideri daha da iyileşti sanki :)

işte benzin istasyonlarının ne kadar afaki para kazandıkları yavaş yavaş promosyonların kalkmasıyla ortaya çıkıyo...

Birisi fullden 97 oktan alsın test yaptırsın 97 çıkarsa ömrüm boyunca full'den alırım..:)

97 oktanı araştırırken bu konuyu buldum. Full den 97 oktan aldim.Fiyatı kampanyali oldugunu soyluyorlardi 95 oktanla aynı.Zaten 95 oktanı da %7 ucuz satiyorlar normal zamanda Full de. Ben 3 depo aldim simdiye kadar.97 oktan gayet iyiydi, ikinci depom olmasina ragmen sehir ici disi karisik 500km falan yaptim. 45lt lik depoyla.
97 oktanının genel olarak özellikleri nedir? Daha fazla mi yakar, tsi motor için daha mi iyidir falan gibi bilen varsa yazabilir mi? :)

Full'den 97 ile depoyu doldurmak 10 TL kazanç sağlıyo anlaşılan şuan..
evime de yakın değil bu durumda bi gereği yok benim için.. :)

Full zaten opetten aliyormus :)

Geri
Üst Alt