Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full Linkte orta göstergede harita??

2018 model Ateca 1.6 dizel otomatik excellence sahibiyim. Full Link uygulamasını yüklettiğimde gösterge panelinin ortasında (SEAT International daki ATECA kataloğunda görüldüğü gibi) harita uygulamasını kullanabilecek miyim? Servis bu konuda net bir cevap verememekte...Ekli dosyayı görüntüle 20536

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Böyle bişey varsa , yarın servise gidicem yaptırmak için

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

O gördüğünüz full link değil, aracın kendi navigasyonu. Eğer navigasyonlu model aldıysanız hayalet göstergeye gelir. Full link (google maps, waze, apple maps vs.) henüz hayalet göstergeye entegre edilmedi, o yüzden oraya bir görüntü aktarımı da söz konusu değil şu an için.

Benzer konuyu ben de araştırdım geçen hafta Leon aracım için.

FullLink açtırdığınızda o harita hayalet ekrana gelmiyor, geri görüş kamerası taktırdığım yer 1.000€ gibi bir maliyetle aracın multimedyasını navigasyonlu tipe çevirebildiklerini, bu sayede full linkin aktif olduğunu, navigasyon paketinin geldiğini ve multimedya ekranındaki harita görselinin hayalet ekrana da yansıdığı bilgisini verdi. Aracı yeni aldım 6 ay 1 sene kullandıktan sonra eğer satmazsam bu uygulamayı düşünüyorum.

Yok bu görüntüyü almak için orjinal navigasyon almanız yada sonradan mib2 alıp takmanız gerekiyor
Çok güzel bir görüntü ama keyifle kullanan olarak sıfır araç alacaklar bence navigasyon istemeliler yada dışarıdan almalılar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

12CE5277-7300-4FB0-B1A0-AA65EE92CE34.jpg

Buda resmî çok iyi oluyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Aracın kendi navigasyonu olduğu zaman canlı trafik bilgisi alamayacağınızı unutmayın, hayalet göstergeye görüntüyü aktarabilirsiniz ama çıkardığı rota çok yoğun olabilir :)

Aracın kendi navigasyonu olduğu zaman canlı trafik bilgisi alamayacağınızı unutmayın, hayalet göstergeye görüntüyü aktarabilirsiniz ama çıkardığı rota çok yoğun olabilir :)

Oda var ama tr de kısıtlamalı ne yazık ki yoksa geçen ay Bulgaristan’a gittim ya sınırı geçer geçmez navigasyon hız uyarıları yolda kontrol durumu yoğun rota önerileri bir sürü seçenek sunuyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Teşekkürler bilgiler için... 1000€ biraz yüksek, trafik bilgisi de alamadıktan sonra özellikle...

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt