Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link ve mahkeme

beyefendi

Kayıtlı Üye
Kiymetli dostlar full link olayinin ucretli oldugunu biliyorsunuz.

Konuyla ilgili eger araci alirken size bunun yazili oldugu bir evrak imzalamadiysaniz ornegin full link kapalidir musterimiz seat servislerinde ucret karsiligi actirabilir gibi eger mahkemeye verirseniz %100 degil 1 milyon hakli cikarsiniz

Ben aracimi bugun teslim alicam bana bununla ilgili hic birsey soylenmedi imzada atmadim ama mahkemeye verecegim elbette once seat iletisimi arayip bunu neden kapali oldugunu nasil actirabilecegimi sorucam onlarda ucretli diyecek bende neden tarafima bilgi vermedi diyecegim ve sesi acr uygulamasiyla kayit edecegim akabinde dava dosyalarinin arasina koyacagim ayni zamanda uluslararasi mahkemede seatida dava edip kusurlu ve ayipli mal sattiklari icin dava etmeyi disunuyorum

O kadar par ver buyuk ekran al sonrasi tekrar ode vs vs...

Hadi bakalım hayırlısı. Belki bizlere de emsal olur.
Ancak ses kaydını izinsiz yaparsanız mahkeme bunu delil olarak kabul etmeyecek ve hatta Seat ın size karşı dava açma yolu açılacaktır. Bunu iyi bir avukata danışmadan yapmayın derim.

Seate mail atın bence, elinizde yazılı kanıt olur :)

fulllink pek kullanışlı değil ama konu olarak haklısınız ekranda 2 buton var 1 tanesi fulllink için, gelişmeleri bende merak ediyor olacağım inşallah güzel sonuçlar alırısnız

Kiymetli dostlar full link olayinin ucretli oldugunu biliyorsunuz.

Konuyla ilgili eger araci alirken size bunun yazili oldugu bir evrak imzalamadiysaniz ornegin full link kapalidir musterimiz seat servislerinde ucret karsiligi actirabilir gibi eger mahkemeye verirseniz %100 degil 1 milyon hakli cikarsiniz

Ben aracimi bugun teslim alicam bana bununla ilgili hic birsey soylenmedi imzada atmadim ama mahkemeye verecegim elbette once seat iletisimi arayip bunu neden kapali oldugunu nasil actirabilecegimi sorucam onlarda ucretli diyecek bende neden tarafima bilgi vermedi diyecegim ve sesi acr uygulamasiyla kayit edecegim akabinde dava dosyalarinin arasina koyacagim ayni zamanda uluslararasi mahkemede seatida dava edip kusurlu ve ayipli mal sattiklari icin dava etmeyi disunuyorum

O kadar par ver buyuk ekran al sonrasi tekrar ode vs vs...

Yanlış anlama ama hic bir şey çıkmaz..Mahkeme sürecini başlattınız mı??Merak ettim..

Sitede opsiyonel olarak alabilirsiniz diyor ...
861203f047f0dea11b43b6d6aaf6ed08.png
861203f047f0dea11b43b6d6aaf6ed08.png

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt