Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full Link ve Bluetooth Bağlantı hk.

simbillierdal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba,

Aracım Leon FR 2020 model. 2. el olarak aldım kendisini. Sizlerden bilgi almam gereken 2 konu var.

1. sorunum şu; Full Link araçta aktif. Kullandığım telefon Huawei Mate 20 Pro. Araca bağlanmak için kendi orijinal kablosunu kullanıyorum. Full Link butonuna bastığımda bağlantı yapılamadı hatası alıyorum. Telefonumda Android Auto simgesi çıkıyor ve bağlantı yapıldı yazıyor.
2. sorunum şu, uzun bir süre Nissan Qashqai kullandım. Bluetoothla araca bağlandığımda, Spotifyda müzik dinlerken video çekebiliyordum. Müziği kesmiyordu. Fakat Leonda Spotifyda müzik dinlerken video çekmek istediğimde müziği kesiyor.

Bu konular hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi forumlar herkese.

Aracım Leon FR 2020 model. 2. el olarak aldım kendisini. Sizlerden bilgi almam gereken 2 konu var.

1. sorunum şu; Full Link araçta aktif. Kullandığım telefon Huawei Mate 20 Pro. Araca bağlanmak için kendi orijinal kablosunu kullanıyorum. Full Link butonuna bastığımda bağlantı yapılamadı hatası alıyorum. Telefonumda Android Auto simgesi çıkıyor ve bağlantı yapıldı yazıyor.
2. sorunum şu, uzun bir süre Nissan Qashqai kullandım. Bluetoothla araca bağlandığımda, Spotifyda müzik dinlerken video çekebiliyordum. Müziği kesmiyordu. Fakat Leonda Spotifyda müzik dinlerken video çekmek istediğimde müziği kesiyor.

Bu konular hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi forumlar herkese.

Hocam ateca aracımdan kısmen yardımcı olmaya çalışacağım..Maalesefki atecalarda full link olmadığından 1 .sorununuza yardımcı olamayacağım.2. Olarak 2 aracıma da bluetooth la bağlandığımda video çekmeye çalışınca ikisindende kesiyor.Androidi bilmiyorum , ios larda fotoğraf çekme açıkken fotoğraf çekme düğmesine basılı tutunca video ya geçiyor ve sesi kesmiyor sizde deneyebilirsiniz umarım androidede oluyordur.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba,

öncelikle telefondan yapılacak işlem;

android auto / sürüm ve izin bilgileri üzerine hızlı şekilde üst üste dokun, geliştirici seçenekleri açılacak, sağ üst köşeden geliştirici seçeneklerine gir ve bilinmeyen kaynakları ✓ işaretle

USB kabloyu taktıktan sonra araç ekranından yapılacak işlem;

Android auto ekranında cihazlar menüsünden LYA-L09 cihazını seç

Android auto aktif olacaktır.

Telden video çekerken telin kendi kamera programını kullanırsan ses kesilir... Harici programdan örneğin Instagram üzerinden kamera açarsan ses kesilmez...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba,

öncelikle telefondan yapılacak işlem;

android auto / sürüm ve izin bilgileri üzerine hızlı şekilde üst üste dokun, geliştirici seçenekleri açılacak, sağ üst köşeden geliştirici seçeneklerine gir ve bilinmeyen kaynakları ✓ işaretle

USB kabloyu taktıktan sonra araç ekranından yapılacak işlem;

Android auto ekranında cihazlar menüsünden LYA-L09 cihazını seç

Android auto aktif olacaktır.

Telden video çekerken telin kendi kamera programını kullanırsan ses kesilir... Harici programdan örneğin Instagram üzerinden kamera açarsan ses kesilmez...

Hocam merhaba,
Öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkür ediyorum. Android auto için dediğin şeyi yaptım. Fakat yine bağlantı kurulamadı hatası aldım.

Hocam merhaba,
Öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkür ediyorum. Android auto için dediğin şeyi yaptım. Fakat yine bağlantı kurulamadı hatası aldım.
Android Auto biraz kablo seçici. Mümkünse USB 3.1 min 5gbit/sn destekli bir kablo ile deneyin. Benim aracımda (C5 Aircross) sadece bu standarda uygun kablolar çalışıyor sinir bir şekilde.

Hocam merhaba,
Araç ekranında USB hata yazsın dikkate alma, tel bağlı iken araç ekranından android auto içinde cihazlar menüsünden LYA-L09 seçimini yapman gerekiyor ve telin orjinal type c kablosu ile bağlantı gerekiyor.

Araç ekranında USB hata yazsın dikkate alma, tel bağlı iken araç ekranından android auto içinde cihazlar menüsünden LYA-L09 seçimini yapman gerekiyor ve telin orjinal type c kablosu ile bağlantı gerekiyor.

Tel bağlı iken araç ekranından android auto içinde cihazlar menüsünden LYA-L09 üzerine basıyorum ama bağlantı yapılamadı hatası alıyorum. Telefondan Android auto ya giriyorum, araca bağlan diyorum. İsim gözükmüyor. Yani bağlanmayı bir türlü başaramadım.

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Tel bağlı iken araç ekranından android auto içinde cihazlar menüsünden LYA-L09 üzerine basıyorum ama bağlantı yapılamadı hatası alıyorum. Telefondan Android auto ya giriyorum, araca bağlan diyorum. İsim gözükmüyor. Yani bağlanmayı bir türlü başaramadım.
USB kablo orjinal type c kablo olması gerekiyor, tel bağlandıktan sonra sadece şarj seçeneği işaretli olacak.. Kırklareli'ndesin sanırım, o tarafa yolum düşerse ulaşırım birlikte deneriz veya senin Çorlu'ya yolun düşerse yardımcı olurum.

Geri
Üst Alt