Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link kampanyası (Doğuş oto ) 2021

Sayın @faw13,

Bu aldıgınız üründen memnun musunuz? Yani Android için kablolu bağlantı yerine kablosuza çeviriyor ve biz full link'i aynen kullanabiliyoruz öyle mi? Yoksa Aliexpress'de gördüğüm farklı farklı ürünler var, mesela bir ürünün açıklamalarına bakıyorum Autıkit APP indirin diyor, orjinal araç sistemini desteklemez, kendisi ayrı bir sistemdir falan diyor, o açıdan kafam biraz karıştı da.
Selamlar,

Bir süredir foruma girmiyordum, kusura bakmayın yeni gördüm.

Benim aldığım cihaz Apple Carplay için, Android Auto desteklemiyor. Ama yanılmıyorsam Android Auto için olanları da piyasaya sürüldü.

App indirin dedikleri Android ana ünite kullananlar için. Yani orjinal infotainment sistemi ile çalışmaz.

Bu arada güncelleme yapmış olayım, sık sık bağlantı koptuğu ve ilk bağlantıyı yapmakta bazen zorlandığı için, ama özellikle de telefonun pil tüketimini aşırı derecede arttırdığı için (kablosuz bağlanınca telefonu aracın kablosuz şarj portuna koyduğumda anca şarjını koruyabiliyor ve aşırı ısınıyor) neredeyse hiç kullanmıyorum diyebilirim.

Kısacası kablo candır :)

Geri
Üst Alt