Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fry: "Şampiyonluğu Çantada Keklik Görmüyoruz"..

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
35
Brawn GP, Red Bull Racing'in henüz şampiyonluk yarışının dışında kalmasının sözkonusu olmadığını belirterek, takımın çok güçlü ve çok iyi finanse edildiğini söyledi.

Sezonun son üç yarışı öncesinde Sebastian Vettel'in, şampiyona lideri Jenson Button'ın 25 puan gerisinde olmasına karşın Brawn GP CEO'su Nick Fry, şampiyonluğu hala cepte görmediklerini ifade etti.

Fry, "Benim (geriye kalan son üç yarışa bakışım) yine her yarışı esas alarak mücadele etmek. Red Bull'un sadece yetenekli kişilere sahip değil, aynı zamanda bizimkinin en az iki katı kaynağa sahip olduğunun da farkındayız. O yüzden bu önümüzdeki yarışlarda birçok şeyler yapabilirler" dedi.

Şanslarının kötüye gitmesi ve şansın Red Bull'un yanında olması halinde durumun değişebileceğini kaydeden Fry, "O yüzden şampiyonluğu çantada keklik görmüyoruz" diye konuştu.

Bu arada, son yarışlarda aldığı kötü sonuçlara rağmen, şampiyona liderliğini kontrollü bir şekilde sürdüren Button'ın tutumunu öven Fry, İngiliz pilotun işleri yeniden koyma konusunda büyük bir yeteneğe sahip olduğunu söyledi.

Fry, "Singapur'daki sıralamalar bunun en iyi örneği. Sıralamalarda hayal kırıcı bir sonuç aldıktan sonra, yarışta en iyi sonucu almaya odaklandı" dedi.

TurkiyeF1.com
 
Geri
Üst Alt