Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fren ve kamera sorunu

yildiz220

Kayıtlı Üye
Aracım aldığım günden beri geri giderken frene basınca iğrenç bir ses yapıyor. Ayrıca geri vites kamerasıda görüntü bazen kesilip 3 saniye kadar sonra geri geliyor. Defalarca servise gitmeme rağmen düzeltmediler. Son olarak Seat merkeze kayıt oluşturdum onlarda bunun bir sorun olmadığını söylüyor. Bu şikayetler ile ilgili de artık kayıt oluşturmayacaklarını söylüyorlar. Bu sorunu yaşayan başka kimse var mı? Bu durumda ne yapmalıyım.

aynı ses benim aracımdada var hocam 2019 model aracım 6 aylık daha yalnız soğuk havada oluyor benim tahminim auto hold devredeyken geri viteste yavaşlamak için frene hafif basarken geliyor bence fazla kurcalamayın takılmayın müzik sesi açıp duymazdan gelin havalar ısınınca geçer :)

Aracım aldığım günden beri geri giderken frene basınca iğrenç bir ses yapıyor. Ayrıca geri vites kamerasıda görüntü bazen kesilip 3 saniye kadar sonra geri geliyor. Defalarca servise gitmeme rağmen düzeltmediler. Son olarak Seat merkeze kayıt oluşturdum onlarda bunun bir sorun olmadığını söylüyor. Bu şikayetler ile ilgili de artık kayıt oluşturmayacaklarını söylüyorlar. Bu sorunu yaşayan başka kimse var mı? Bu durumda ne yapmalıyım.

Geri giderken frende olan ses araç gerildiğinden de oluyor esniyor
Kamera içinde güncelleme bekleniyor hala yazılımdan bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum servis ile bende görüştüm ama arada yapması enteresan bir durum

Kamera çoğu kişide aynı. 3 defa servis başvurusu yaptım. Sonuç yok

Geri
Üst Alt