Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr TDI Hakkında

E.Murat ÖZTÜRK

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar ; Kısa Süre Sonra Bir Fr TDI Alacağm şuanda Bayi ile İletişim İçindeyim ama ilk başta sizlerede sormak istediklerim var. FR TDI Hakkında Bilgikleriniz Nelerdir Performansı Nasıl ? Yakıt Konusunda Nasıl (Gerçi Ne kadar Yaktığını az Çok Biliyorum :) )

İkinci Olarakta Reng Konusu Aracı Opak Lumina Portakal Rengi Almak İstiyorum Sizce Bu renk Nasıl Duruyor ?

Resimler:
car_photo_350767_7.jpg

car_photo_350770_25.jpg

car_photo_305250_7.jpg

Şimdiden tşkler

dizel fr harika bir seçim ama renk konusunda biraz daha düşün derim çünkü bu renk caddelerde dergilerdeki kadar canlı durmuyor..

bilmiyorum ben ankarada ve istanbulda gördüm.. ama fr bir tane varsa olabilir..

bence guzel bı renk
bıde mavı var bı tane ona da bak

Bildiğim kadarıyla yeni FR TDI'lar sadece DSG olarak satılıyo. DSG şanzımanlı bir araç almak, kumar oynamaktır. 2 gün sonra bi tıkırtı gelir hep öyle binmek zorunda kalabilirsin, aracı doldurursun hiçbirşey olmaz, yazılımı atarsın şanzıman cortlar vs. vs. seçenekler uzar gider.
Ama İstanbul'da daha önce yazılım atılan beyaz bi FR TDI vardı. Bildiğim kadarıyla Turbo'su patlamış. Güncel 2.0 TDI'lar, eski 1.9 TDI'lar kadar ne dayanıklı, ne de araç üzerinde performanslı.
Ama bi Leon almak zorunda kalsaydım, ilk tercihim Cupra R, ikincisi FR TDI olurdu.
Renk olarak seçimim ise yeni Cupra R'daki yeşil ve beyaz jantlar olurdu.

Bence Güzel Bir Seçim Stok olarak bineceksen bi sıkıntı yaşıacağını sanmıyorum yazılımla da çok zorlamazsan bi sıkıntı çıkarmaz ben hayırlı olsun derim :) renk olarak farklı ama iddaalı bi renk olabilir turuncu pek içime sinmedi ama seçim senin:eek:key:

Bu rengi leonlarda görmüştüm pek güzel durmuyordu açıkcası ama değişik bi renk farklı olmak istersen? İlerde satmaya kalktığında zorlanabilirsin bu yüzden. 2.0 TDI FR seçeneği ise tam yerinde olmuş performansına diyecek birşey yok :=)

Birde benim merak ettiğim 2.0 TDI 140hp ile 2.0 TDI FR 170hp arasında sadece turbo farkımı var? ( Motor aksamı olarak soruyorum )

güzel seçim, dsg trafikte çok rahat ettirecek bir seçenek. orjinal haline eklentiye gereksinim duymayacağın keyifli bir makina tercih etmişsin hayırlısı olsun.

Geri
Üst Alt