Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr dsg hakkında bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
http://rapidshare.com/files/277258570/f1QFniNkXS1L.ppt

dou şunu bir indirip incelesene benim masaüstü gümledi tüm bilgiler gitti bakamıyorum bir incele bakayım gereken bilgiler olması lazım burada

elbette fabrika verileri 1-2 puan daha az olur mal satacak adam ama bunun yanında yapılan testler hep stabil sürüş üzerindendir burada kullanıcının kullanım stili önem kazanır ama dsg nin tsi teknolojisi ile bir araya gelmesi sonucunda yakıtta düşündüğümüz kadar büyük oranları görme ihtimalini azaltır gibi geliyor bana

Abi bende de açılmadı bu ama dediğin gibi fabrika verilerinin üstüne 1-2 litre eklemek gerekiyor sanırım...

1,6 leondan az yakacağı kesin takma sen kafana bu kadar zaman sabvrettiysen o 8v e fr kesinlikle sana tatminkar gelecektir.

Yakıt değerleri cok güzel bence o motor gücüne karsın :)

1,6 leondan az yakacağı kesin takma sen kafana bu kadar zaman sabvrettiysen o 8v e fr kesinlikle sana tatminkar gelecektir.

emre sen 1.6 mı kullanıyosun yoksa fr mı :) az yakar derken nedemek istiyosun :D 90 90 takılırsam benim 1.6 da tsı dan az yakar ne dersin :D

---------- Post added at 18:53 ---------- Previous post was at 18:52 ----------

arkadaşlar gerçekçi olun fr veya cupra alıcak birinin yakıt hesabı yapmaması lazım...

Olma ihtimalinde düz yol haricinde basmaya fazla niyetim yok trafikteki durumu beni çok ilgilendiriyor aslında benim Leon kadar yakarmı trafikte?

---------- Post added at 18:55 ---------- Previous post was at 18:54 ----------

@Bilal Abi

Yakıt konusunda sadece trafiği düşünüyorum ben yoksa yaktığını bende biliyorum okadar duyduklarımız gördüklerimiz oluyor tabiki ama yakması sadece benim Leon gibi olması basılmadığında...

Kesınlıkle 1.6 8v den fazla yakmaz gazlamadıgın surece,hatta gazlasanda 11-13 arası olcaktır ortalama o da aldıgın zewkın karsılıgı olur:)

fr ve cupra için traikte az yakıyor doğrudur.ama kendi standartlarına göre az yakıyor.yoksa her şekilde 1.6 dan fazla yakıyor.tecrubeyle sabittir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt