Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr dsg hakkında bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Leon-FR 2.0 TSI 200hp DSG

genel özellikler

Kasa Tipi : Hatchback
Yakıt Türü : Benzin
Motor Gücü : 200 HP
Silindir Hacmi : 1984 CC
Silindir Adeti : 4
Şanzıman Tipi :
0-100Km Hızlanma : 7.2 sn
Maksimum Hız : 229 km/s
Şehir İçi Yakıt Tüketimi :
Şehir Dışı Yakıt Tüketimi :
Ortalama Yakıt Tüketimi : 7.9

yakıta etki yok :) vites geçiş zamanları daha hızlı olay bu..araba hızlı vites geçişleri hızlı doğru orantılı olarak yakıt tüketimide baya hızlıdır :)

Leon-FR 2.0 TSI 200hp DSG

genel özellikler

Kasa Tipi : Hatchback
Yakıt Türü : Benzin
Motor Gücü : 200 HP
Silindir Hacmi : 1984 CC
Silindir Adeti : 4
Şanzıman Tipi :
0-100Km Hızlanma : 7.2 sn
Maksimum Hız : 229 km/s
Şehir İçi Yakıt Tüketimi :
Şehir Dışı Yakıt Tüketimi :
Ortalama Yakıt Tüketimi : 7.9

Abi çok saol burda bilgiler gayet güzel gözüküyor fabrika diye az veriyor olabilirlermi?

---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 18:12 ----------

yakıta etki yok :) vites geçiş zamanları daha hızlı olay bu..araba hızlı vites geçişleri hızlı doğru orantılı olarak yakıt tüketimide baya hızlıdır :)

Abi adamla görüştüm ben baya konuştuk dsgnin diğer özelliği 60 ile giderken deviri aşağılarda tutmak için vites yükseltiyormuş yani 6.vites falan...

Abi çok saol burda bilgiler gayet güzel gözüküyor fabrika diye az veriyor olabilirlermi?

---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 18:12 ----------

Abi adamla görüştüm ben baya konuştuk dsgnin diğer özelliği 60 ile giderken deviri aşağılarda tutmak için vites yükseltiyormuş yani 6.vites falan...

Bu sakin ve dengeli kullanım değerleri bunların altına inende var üüstüne çıkanda o senin kullanım şartlarına bağlı kardeşim ;)

Bu sakin ve dengeli kullanım değerleri bunların altına inende var üüstüne çıkanda o senin kullanım şartlarına bağlı kardeşim ;)

Aynen öyle abi adam diyor ben kullanmıyorum arabayı basarsan devir çevirirsem 12-13 litre ayrıca bende Subarı WRX 2.0 var dedi 4 ileri otomatik dedi o daha fazla yakıyor dedi...

http://rapidshare.com/files/277258570/f1QFniNkXS1L.ppt

dou şunu bir indirip incelesene benim masaüstü gümledi tüm bilgiler gitti bakamıyorum bir incele bakayım gereken bilgiler olması lazım burada

elbette fabrika verileri 1-2 puan daha az olur mal satacak adam ama bunun yanında yapılan testler hep stabil sürüş üzerindendir burada kullanıcının kullanım stili önem kazanır ama dsg nin tsi teknolojisi ile bir araya gelmesi sonucunda yakıtta düşündüğümüz kadar büyük oranları görme ihtimalini azaltır gibi geliyor bana

Aynen öyle abi adam diyor ben kullanmıyorum arabayı basarsan devir çevirirsem 12-13 litre ayrıca bende Subarı WRX 2.0 var dedi 4 ileri otomatik dedi o daha fazla yakıyor dedi...

Subaru içer kardeşim kıyaslama yaparsan 4çeker araba :) FR o kadar yakmaz adam gibi kullanır yeri geldiğinde basarsan çok yakmaz hatta o değerlerin altına da düşersin....

Öyle abartı bişey yakmaz, bi arkadaşta vardı siteden, şehirler arası 7.5 şehir içide 11-13 litre yaktığını söylüyordu. FR gibi bi arabaya biniceksende bu değerler gayet normal..

otomatik şanzımanların bi çoğu dsg olmasa bile gazdan ayağını çektiğinde o hızda arabayı kaldırıcak en büyük vitese atar zaten..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt