Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fotoğraf makinesi yardımı :)

muratcantona

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar annem şubat ayında dubai ye gitcek . Oradan kendime bir fotoğraf makinesi almak istiyorum fakat model marka olarakbilgim yok açıkcası normal gunluk kullanım ıcın olan makinelerden değilde bole yarı profesyonel orn:sony alfa , gibi cok detaylı degıl ama objektıf ayarları ıle oynayarak net farklı guzel resımler cıkarabılcegım bı makıne ıstıyorum bana bılgı verırsenız model ve tavsıyelerınızı solersenız sevınırım cok .

Ben de merakla takip ediyorum konuyu. Lütfen bilgili arkadaşlar bizi de bilgilendirsin :)

kardeşim eğer beni bu iş sarar ilerde kesin mercek falan alırım dersen canon 450D al.yok çok iyi bir makina olsun belki mercek olayına girerim dersen Canon 400D..
bildiğim kadarıyla bu konuda en bilgili kişi kurtbil(can) , o sana daha iyi seçenekler söyleyecektir

kardeşim eğer beni bu iş sarar ilerde kesin mercek falan alırım dersen canon 450D al.yok çok iyi bir makina olsun belki mercek olayına girerim dersen Canon 400D..
bildiğim kadarıyla bu konuda en bilgili kişi kurtbil(can) , o sana daha iyi seçenekler söyleyecektir

ben 450d aldım. çok memnunum. oldukça güzel çekim yapıyor ama ileride objektif şart.

ufak bır sey olsun ama cekımı ıyı olsun dersen sony w220 ve ya w230 u sıddetle tavsıye derim.

profesyonelde ise canon 450 de on numaradır.

Canon Powershot S5 kullanıyorum ben 1 senedir..
çok memnunum ve her şeyiyle çok iyi yeni modeli çıkmış mıdır bilmiyorum..
tam istediğin kriterlerde bi makina..

canon-powershot-s5-is-big.jpg

tereddütsüz tavsiye ederim..

objektıf degıstırmem ya okadar gırmem ona yigitin verdıgı tarz bısıler

nikon d80 veya d90 al hıc uzmes hıcte sasmaz bızım aılcek kullandıgımız markadır nıkon d40 ve 60 dısında eskılerden n80kullanıyorduk :)

Usta Canon 500 D çıktı onu al bence. super otesi..

Geri
Üst Alt