Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Foruma, İmzanıza ve Avatarınıza Resim Eklemek (Resimli Anlatım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PATRON

Administrator
--- FORUMA RESİM YÜKLEMEK ---

Arkadaşlar eklediğim bir js kodu ile artık sitemiz üzerinden direk upload edebileceksiniz. Yapmanız tek gereken şey ana sayfada bulunan TinyPic Resim Upload kısmından direk yükleyebilirsiniz. Öncelikle "Gözat"a tıklayıp bilgisayarımızdan resmi seçiyoruz ve "Upload Now!" yazısına tıklayıp resmin yüklenmesini bekliyoruz.

- 1 -

- 2 -

- 3-

- 5 -

--- İMZANIZA, PROFİLİNİZE VE AVATARINIZA RESİM YÜKLEMEK ---

- 1 -

vzv4f6.jpg

- 2 -

167kqvl.jpg

- 3 -

vziu8k.jpg

güzel açıklama olmuş..
herkes yavaş yavaş öğrendi ama faydalı yine.. :)
ressim.net saçmalamasa bu aralar daha iyi olurdu..

velakin imageshack fotoları upload ettikten sonra e-mail adresi ufaktan bi kayıt istiyo yoksa imajlar silincek yazıyo..
ama anlamadığım tarafı aynı mail adresi ve kullanıcı adıyla 2 defa kayıt olunamıyo..naapmamı istiyo anlamadım paso farklı e-mail adresi ve kullanıcı adı mı gircez yani.. :S :S

yinede bilmeyenler var bugünde birisi sordu, özeldende çok soran oluyor dedim en iyisi biraz birşeyler yapalım :)

Elıne saglık serbay ben yazarken bıle usendım dıger konuda sen dokuman yapmıssın :)

Güzel anlatım olmuş Serbay,eline sağlık... :) Bilmeyenler için gayet açıklayıcı...

rica ederim ne demek arkadaşlar, resim upload konusunda birçok siteler var herhangi biri seçilebilir ben bu site üzerinden verdim örneği :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt