Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Formula 1 çakar devresi

çok değil 4 senedir araba kullanıyorum bi gün vay be ne güzel çamur atmıyo dediğim bi kamyon ne gördüm ne duydum velakin en fazla 3 gün önce kartal kadıköy hattında bi minibüsün önünde gördüm en beyazından yere sıfır.. :D

sen gel bizim tırlara bir bak yiğit :)
olm istanbul es es kadar tozlu bir şehir değil. nerdeyse havayla beraber toprak soluyorz burada oda uzun süreli yağmur yağmayınca rezalet oluyor.

hatta dur sana leonun şuanki halini çektim dün gece parkederken onu ekleyim.
img0423lt.jpg

Yunus'um dün benim arabayı görenler lütfen benim arabanın arkasını bi tarif etsin..
özellikle arkaya su sıkmadım abartmıyorum arkayı göremiyodum sadece farlar belli oluyo.. :D
özellikle Cüneyt, Dou ve Furkan dönüşte beraberdik.. :)

olm sorunda o zaten. kirlenio diye istiorm ben o parçayı. bak yandaki passat bizim passat cam tertemiz görüşün açık birde leona bak farlar bile kapanmış nerdeyse. hb araçların alayının sorunudur bu.

doğruya doğru bırakacan gözel değil geyiklerini işe yarıyormu yaramıyormu ona bakacan yani boşuna inat etme.

olm sorunda o zaten. kirlenio diye istiorm ben o parçayı. bak yandaki passat bizim passat cam tertemiz görüşün açık birde leona bak farlar bile kapanmış nerdeyse. hb araçların alayının sorunudur bu.

doğruya doğru bırakacan gözüel değil geyiklerini işe yarıyuormu yaramıyormu ona bakacan yani boşuna inat etme.

olm arka camda neden silecek ve su sıkma olayını yapmışlar bunun için zaten..
alma olm sakın yapma lan..komyonlardaki gibi bence bi zaman sonra esneyip yine iş görmez hale gelir derim..

olm arka camda neden silecek ve su sıkma olayını yapmışlar bunun için zaten..
alma olm sakın yapma lan..komyonlardaki gibi bence bi zaman sonra esneyip yine iş görmez hale gelir derim..

e gözüm leonun arka camı zaten daracık görüş açıları zayıf birde sileceğin ufacık alanınamı hapsolalm :)

bırakacan bu işleri. zamanında connectede yaptım çok işimi gördü. bizim 2 tane tır 2 kamyon var onlardada var sırf göz zevki için buna razı gelmem kusura bakma. serhat abi bulrsa evinde parçayı yolladığı gün takarım acımam.

e gözüm leonun arka camı zaten daracık görüş açıları zayıf birde sileceğin ufacık alanınamı hapsolalm :)

bırakacan bu işleri. zamanında connectede yaptım çok işimi gördü. bizim 2 tane tır 2 kamyon var onlardada var sırf göz zevki için buna razı gelmem kusura bakma. serhat abi bulrsa evinde parçayı yolladığı gün takarım acımam.

tak paçayı sana açılabilcek çok konu olur hem..
tak sen tak..bulamazsa da al oke.. :D :D

bulamazsam kamyoncu misali zincirli mincirli yaparım :D

Geri
Üst Alt