Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Formula 1 çakar devresi

valla düşünüyorum mesela arabama taktığımı ortasına takmak için delmek lazım e muhtemelen tam ortada park sensörü de vardır..e tamponu ortadan delmek de bütün mukavemetini düşürür tamponun..kendi arabama koyacak bi yer bulamıyorum açıkcası..
arka sisin yerine olabilir belki de ona da pek sıcak bakmıyorum açıkcası..

abi hondadaki güzel duruyor ama 300 çok abartmış sanki ya yanılıyor muyum ?

İşaretlediğim kısımlara led olayı yapma durumumuz olabilirmi?

e5119173619a5ce33ba5a3f96de401e2.JPG

valla düşünüyorum mesela arabama taktığımı ortasına takmak için delmek lazım e muhtemelen tam ortada park sensörü de vardır..e tamponu ortadan delmek de bütün mukavemetini düşürür tamponun..kendi arabama koyacak bi yer bulamıyorum açıkcası..
arka sisin yerine olabilir belki de ona da pek sıcak bakmıyorum açıkcası..

leona bence ince uzun bişey takılabilir belki. Tam plakanın altını delip plaka boyunda taksak çok mu sırıtır?

bütün mukavvemeti düşürmek biraz fantazi olmuş yiğit..
orayi deldin diye arka tampona biri tıklatınca tampon komle yerinden çikacak değil heralde..
ha o bölge biraz fazladan esneklik kazanmış olur kesildiği takdirde hem fikirim...ama öyle bütün mukavvemeti düşürme ihtimali yok...tampon zaten abs plastik malzeme..esneme payi var.

olur tabii olm her şey olur ama düşündüğün kadar güzel olmuyo..
gördüm bi yerlerde canlısını değil ama..

leona bence ince uzun bişey takılabilir belki. Tam plakanın altını delip plaka boyunda taksak çok mu sırıtır?

nasıl çeşitleri var bilmiyorum..
araştırdıysan biraz foto koyar mısın acep. ?? :)

Geri
Üst Alt