Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Formula 1 çakar devresi

bu arada ekstra hatlar konusunda geçenlerde Erya'dan Ahmet abiyle konuştum..
özetle risk dedi..hatlardan kaynaklı bi sorun olduğunda kasko sorun bile çıkarabiliyomuş..bence haklı da çünkü artık hiç bi araba eski araçlar gibi direksiyon motor gaz frenden ibaret değil..

mümkün ama 1.6 ya yapma:D sonra biri gelir arkadaki FR logosunu görür..çakarlari görür..o bu fr yarişmak istiyo der...üzülürsün hahaha =)

Yok zaten ben efendi efendi gidiyorum zaten öyle birşey olursa geçerim ortaya senlemi kapışcam hıh. hesabı... =)

yine teknik konularda yetersizliğimden senin dediklerini biliyormuş gibi davranıp dediğin gibi kuvveti düşürülüp stoplarla aynı yansa ve istediğinde arka sis olarakta kullanabilsek gerçekten çok iyi olur.ama bunu yapıcak elektrikçi var mıdır uğraşıcak?

erya'dan mezarlık boyunca kozyatağina doğru ilerlerken eryanın hemen 20 metre ilerisinde atakan elektrik var...
çok iyi niyetli bir usta kendisi..benim iç mekan aydinlatmasini ona yaptirtmiştim...
bir sor derim.

YADA

direk mert abiyi daralt..kendisi elektrik elektronik mezunudur =)

erya'dan mezarlık boyunca kozyatağina doğru ilerlerken eryanın hemen 20 metre ilerisinde atakan elektrik var...
çok iyi niyetli bir usta kendisi..benim iç mekan aydinlatmasini ona yaptirtmiştim...
bir sor derim.

YADA

volkan cidden ordan burdan kopya ederek bişiyler yapıcam bende arabaya çünkü aklıma pek birşey gelmiyor.özellikle iç aydınlatman da çok hoşuma gitmişti.yaptırırsam kızar mısın =) ?

Mert abiyi bu ara baya baya darladım biraz vakit geçsin =)

abı basıt elektrık ya arkdan assagı doru kablo cektıkten sonra sıkıntı olmaz.tabı yatkınsa yapan kısı bole seylere

bir sor derim.

YADA

ben de onu merak ediyordum iç mekan aydınlatmasını nerede yaptırdınız diye:) tepedeki ana lambaya mı bağladı ayak aydınlatmalarını?

---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 21:56 ----------

her şeyi hazır götürüp sadece bağlatmak gerek. Bir de her iki tarafın da zamanlaması aynı olması lazım yoksa gerçekten gazinoya döner:)

bir sor derim.

YADA

aaa şimdi senin arabayı hiç akşam görmediğimi fark ettim :D:D

sonuç olarak ne oldu şimid? Bu kedi gözüne yaptırabilecek miyiz?

sahıbınden.comda bı arkadas vardı konyadan bu cakar ıslerını yapıyodu sımdı onun ılanını bulamıyorum cok gusel ıslerı vardı kesın onda bı cozumu vardır dıye dusunuyorum ama:S bulamadım:(

Geri
Üst Alt