Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Formula 1 çakar devresi

Çok güzel olabilir ben şahsen bunu değerlendireceğim... =)

İşaretlediğim kısımlara led olayı yapma durumumuz olabilirmi?

e5119173619a5ce33ba5a3f96de401e2.JPG

doucum bende bayadır düşünüyorum onu.ama eryada bi arabada görmüştüm dıştan takmışlardı ledleri.çok çok kötü duruyolardı.ama yanmış halini görmedim ki güzel olsa bile dışarda olmamalı

sonra magirus işine dönme ihtimali de var tabiki. haklsın.

ben neden bilmiyorum kalıplaşan şeyleri arabama vs. yapmayı pek sevmem..
illa farklı olsun diye farklılık yaratmak için değil ama arayış diyelim anlatabiliyo muyum.. :) ..şuan pek niyetli değilim ama bi yer bulursam ve güzel olucağına inanırsam delerim ancak tamponu yoksa tam ortaya takmak için delmem.. :)

Aybarscım sitede Arda var İbiza'sına o kısımların içine led döşetmişti çok hoş duruyordu bence yaptırmak denemek lazım oda yardımcı olabilir gibi geliyor...

ben neden bilmiyorum kalıplaşan şeyleri arabama vs. yapmayı pek sevmem..
illa farklı olsun diye farklılık yaratmak için değil ama arayış diyelim anlatabiliyo muyum.. :) ..şuan pek niyetli değilim ama bi yer bulursam ve güzel olucağına inanırsam delerim ancak tamponu yoksa tam ortaya takmak için delmem.. :)

haklısın alışılmışlığın dışına çıkmak lazım. Aslında benim araba tsi vs olsa ve uzayabilse biraz çok eğlenceli olabilir ama çok fazla sollama yapamıyorum o bahsi geçen yolda, çünkü zaten giden 90 la gidiyor yanından benim sollamam için en az 120 lazım o da zaten 6 saniye alır.

Gerçi bu konuyu paylaşmamız da iyi oldu. Farklı fikirler ortaya çıkıyor:)

Geri
Üst Alt