Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ford connect amerikada ödül aldı

mayham85

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
3,910
Yaş
38
Türkiye'de üretilen Ford Transit, ABD'de yılın ticari aracı seçildi

İSTANBUL -AA- Detroit Otomobil Fuarı'nda Ford Transit Connect,"Kuzey Amerika Yılın Ticari Aracı", Ford Fusion Hibrid de "Car Of The Year" Ödülünü aldı.
Ford Otosan'dan yapılan yazılı açıklamada, 2002 yılında Tü rkiye'de üretimine başlanan Ford Transit Connect'in Avrupa'da "Yılın Ticari Aracı" (Van of The Year-2003) ödülünü almasının ardından, üst üste birçok ödül almayı başardığı ve Amerika'ya ihraç edildiği ilk yılda "Kuzey Amerika Yılın Ticari Aracı" ödülünü alarak Amerika'daki başarısını da kanıtlamış olduğu belirtildi.
Açıklamada, Ford Transit Connect'e bu ödülün Amerika ile Kanada'dan 49 kişilik jüri tarafından inovasyon, tasarım, güvenlik, yol tutuş, sürüş özellikleri ve hacim gibi disiplinler göz önüne alınarak verildiği bildirildi.
Bu ödülün, 50. yılını kutlayan ve üst üste sekiz kez Türkiye'nin en çok tercih edilen markası olan Ford Otosan'a gurur yaşattığı kaydedilen açıklamada, ayrıca Detroit'te "Car of The Year" ödülünün de Ford Fusion Hibrid'e verildiği ve Ford'un 17 yılda üçüncü kez her iki ödülü alan tek marka unvanını elde ettiği vurgulandı.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Ford Otosan Genel Müdür Baş Yardımcısı Nuri Otay da Türkiye'de geliştirilen, tasarlanan ve üretilen Ford Transit Connect'in böylesine önemli bir ödülü almasından Ford Otosan camiası olarak gurur duyduklarını kaydetti.

kaynak:
http://www.tumhaberler.com/haber/index.pl?haber=4281618#
 
ahahaha bu Transitin yapımında, daha dogrusu yalıtım ile iglili dizayn mühendisliği kısmında bizim eng100 hocası İpek Basdoğan da görevliydi.

Vay be Transit'in ödül almasına katkıda bulunmuş bi de o manyak kadın :D
 
'Ford' çumusun Emre ? :D:D:D:D

0ab9f432ee45f50a1736ec6670c2bbc4.jpg
 
skoda (şkoda okunur - çek dilinde şımarık çocuk demektir) olmaktan iidir alp :D
 
tebrik etmek lazım ford u iyi iş, forddan ziyade henryi severim aynı şeyleri düşünüyoruz çünkü :)

1928 Otomobil tarihinde yazılan o ünlü söz "Ne zaman bir Alfa Romeo geçtiğini görsem şapkamı çıkartırım." Henry FORD.
 
Ford'a son dönemde sempatim arttı..
tebrikler valla..haketmemiş diyemem hiç bi şekilde..
 
Geri
Üst Alt