Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fon müziği...!

ghost rider

Kayıtlı Üye
valla forumda takılırken birden aklıma neden bizim forumumuzda bir fon müziği yada şarkı olmasınki diye düşündüm.bilmiyorum siz nası düşünürsünüz bu fikir hakkında ama güzel bişi olur heralde....!düşünsenize forumda vakit geçirirken bize özel bir fon müziği yada şarkı...ne dersiniz.bazılarımız şimdi ne gereği var zaten pcimden dinliyorum müziğimi diyebilir ama bu bence farklı bişi

İstenildiği zaman durdurulabilir birşey olursa olur. Hatta sırf Pink FLoyd çalarsa süper :D:D:D:D

bencede istediğimizde durdurabilceğimiz bişi olması daha iyi.ama pink olurmu bilmem:D

güzel fikir ama herkesin istediği tarzda müzikler olmayabilir ve sietde yer kaplar ve masraf yaratır onun yerine sitenin radyosu var ;) açın sietyi açtığınızda onuda fon müziğiolsun :D

konudan konuya geçerken eğer baştan almicaksa uygundur :)

---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:23 ----------

güzel fikir ama herkesin istediği tarzda müzikler olmayabilir ve sietde yer kaplar ve masraf yaratır onun yerine sitenin radyosu var ;) açın sietyi açtığınızda onuda fon müziğiolsun :D

yakalandın :p

o zaten abest olur konudan konuya geçerken baştan alması.zırt pırt başa alır o zaman.:D

bi süre sonra sıkmaz mı
onu sureklı degıstırmek lazım
guzel bı fıkır orası ayrı :D

bence fon müziği yerine scw radyo online çalsın..çok daha güzel olur,,istenildiği zaman durdurulabilen bir player sayesinde..

Geri
Üst Alt