Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

*** focus ııı ***

son zamanlarda piyasa çıkan en çirkin araba olmuş bence, sedanıda hatchide.

Bizde de C-MAX TDCI'lardan vardı. Gerek iç aksam gerekse motor konusunda sorunlarından bıktığımız için sattık. Bi gün perdesi bozulur, bi gün Turbo'su, bi gün enjektörleri, bi gün bilmemne sensörü..

bende bundan bahsediyorum zaten :)

şuan çevremde 2 tane Focus kullanıcı var 2'siyle de sık görüşürüm..
biri '09 Focus diğeri '05 Focus 2'si de 1.6 dizel..
şansınıza küsün Ayberk..

'09 50K km'de '05 78K'de ve saat gibiler hala..

---------- Post added at 20:24 ---------- Previous post was at 20:22 ----------

Yunus'um bence dizelleri daha sağlam..
yürüyeni de motoru bağlayan takozlar da körükler de kafam kadar.. :D

alperden bunada gelio yorum yiğit bak neler yaşamış adam :D

şaka bir yana alpere msndende dediğm gibi. her güzelin kusuru olur. ben ford için çok düşünmem alınır herhangi fransız yada japon aracının yerine. kötü araçlar üretmiyor seviyroum ben.

tabi bunda fiestada aldığım sürüş zevkini kullandığım araçların %75 inin alamamış olmamda etken :)

Bizim amcaoğlun da 2001 Focus var. Araç 160 bine yaklaştı,bende kullanıyorum ara sıra ve gerçekten herşeyi ile hala süper gidiyor.Hiç bi sorunda çıkarmadı şimdiye kadar.Her yıl düzenli bakım yaptırdıktan sonra problem olmaz..

şuan çevremde 2 tane Focus kullanıcı var 2'siyle de sık görüşürüm..
biri '09 Focus diğeri '05 Focus 2'si de 1.6 dizel..
şansınıza küsün Ayberk..
Senin çevrendeki 2 arkadaşın sorun yaşamamışsa, Ford motorları sağlamdır zaten. Bizimki şanssızlık.

Senin çevrendeki 2 arkadaşın sorun yaşamamışsa, Ford motorları sağlamdır zaten. Bizimki şanssızlık.

diğer mesajları da okursan Ayberk anlarsın..
ve evet sizinki şanssızlık ya da kullanıcı hatası olur ancak..

diğer mesajları da okursan Ayberk anlarsın..
ve evet sizinki şanssızlık ya da kullanıcı hatası olur ancak..

bu konuda katılamıyorum :) yiğit fordu yerine göre savunurum ama 1,6 dizel benzinlisi kadar sağlam bir motor değil.

Geri
Üst Alt