Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

*** focus ııı ***

diğer mesajları da okursan Ayberk anlarsın..
ve evet sizinki şanssızlık ya da kullanıcı hatası olur ancak..
Mesajımı okursan zaten Yiğit. Ne demişim? Senin 2 arkadaşın sorun yaşamamışsa bizimki şanssızlıktır demişim. Bu ne anlama gelir? Hayır, ne yazacağımı şaşırdım ben artık. Tamam desek suç demesek suç.
Hatta kullanıcı hatasıdır bizimki. Mercedes aracına 310.000km hiç sorunsuz bindiği halde Ford'a binerken bissürü hata yapılmış olabilir. Tabi şanssızlıkta olabilir..

bence tam tersi Yunus'um..
velakin % olarak nedir bilmiyorum ama 1.6 benzinli motor olan Focus'u gördüm mü hatırlamıyorum bile trafikte vs.. :)

velakin bence en başarılı 1.6 dizel de Ford'un..
109hp 240nm tork..tatminkar..sürekli yüklenen arkadaşın aracı stock ve 6.8L ortalaması var daha ne.. :)

---------- Post added at 20:47 ---------- Previous post was at 20:46 ----------

Mesajımı okursan zaten Yiğit. Ne demişim? Senin 2 arkadaşın sorun yaşamamışsa bizimki şanssızlıktır demişim. Bu ne anlama gelir? Hayır, ne yazacağımı şaşırdım ben artık. Tamam desek suç demesek suç.
Hatta kullanıcı hatasıdır bizimki. Mercedes aracına 310.000km hiç sorunsuz bindiği halde Ford'a binerken bissürü hata yapılmış olabilir. Tabi şanssızlıkta olabilir..

ola da bilir olmaya da bilir..
evet de olabilir hayır da..hayırdır çeşme nerdeydi Ayberk. ??

Fordun dizel motorları bana kalırsa pek yaramaz Ama benzinlileri mükemmeldir..

özetle Ayberk nası biliyosan aynen devam.. ;)

dışı garip içi güzel ama her haliyle çekik gözlülerden ve fransızlardan çok daha alımlı diyebilirim.

Yahu Ford'un 1.25 fiesta motorundan başka hiç bir motoru bence çok güzel değil. Alp Yunus nerden çıkardınız abi bu lafı :)

Ne beygiri çok yuksek motorlarının ne de çok az yakmasıyla filan ünlülerdir. Sorun çıkarmıyo derseniz sanki hangi markanın benzinli motoru çok sorunlu ki..

PSA dizel motor gerçekten güzel ama.

---------- Post added at 20:55 ---------- Previous post was at 20:54 ----------

1.6 TDCI da Focus3 ile beraber 128ps olacakmış söylentilere göre..

Yahu Ford'un 1.25 fiesta motorundan başka hiç bir motoru bence çok güzel değil. Alp Yunus nerden çıkardınız abi bu lafı :)

Ne beygiri çok yuksek motorlarının ne de çok az yakmasıyla filan ünlülerdir. Sorun çıkarmıyo derseniz sanki hangi markanın benzinli motoru çok sorunlu ki..

PSA dizel motor gerçekten güzel ama.

---------- Post added at 20:55 ---------- Previous post was at 20:54 ----------

1.6 TDCI da Focus3 ile beraber 128ps olacakmış söylentilere göre..
focus st falan yalan diorsn yani :D

128ps. ??
oyy bunu yetiştirmem lazım hemen.. :D :D

bu arada ST bence pek de başarılı değil..
Ford'u seven bi arkım bile kabul ediyo..bol bol benzin yakıyo rakiplerine yetişebilmek için o araç..fiyatı da ortak parçaların azlığından yüksek zaten..

Geri
Üst Alt