Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FK 5 cm yay alınır mı?

valla 1 kere takiyim tam olsun diye düşünüyorum. Peki sıfırını nerden temin edebilirim?

cıdden o kadar paraları verme su eıbach lara gıt hr veya vogland bak ... ben bu 3 markayıda kullandım en son bana kalan hr oldu ...

ok. Düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Biraz araştırma yapıp tahminen 1 haftadan takarım, size de bilgi veririm:)

Ben de HR var memnunum 2.5'a 4cm'lik ama gayet de düşürdü biliyosun zaten Natan. 5lik olsa biraz daha düşük olacaktı. Fakat Eibach'a göre biraz daha sert ve bu da ekstra yol tutuş fakat biraz daha kötü konfor demek.

İnternette çok güzel bi bmw 3.20 video'su vardı birisnde eibach diğerinde hr marka yay vardı.

Yani Avrupa'da bu iki marka 1 numara hatta hr daha pahalıymış ama burda Eibach'ın belli bir karizması var ve o yuzden pahalıya satılıyo diyebilirim.

---------- Post added at 00:06 ---------- Previous post was at 00:04 ----------

Bak işte bu site, kesin sonundaki tabloya bak:

http://www.tirerack.com/suspension/tests/eibach_hr_rd.jsp

ısımden pahalı eıbach turkıyede resmen komık rakam 450lıraya avrupada coılover'ını alıyorsun resmen burada ıse anca yayına talıbız!

Geri
Üst Alt