Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fiyatı bilmem ama araba güzel..

s4 e s4 oldugu ıcın bınılır ıcı dolu a4 oldugu ıcın degıl, 2.7 bi-turbo arabaya lpg takmak ıse o arabayı katletmek demektır :)

yakacağı benzinde var bunun can
he diceksin bu arabaya binecek adamda o parayı gözden cıkarsın yada varsa binsin
sende haklısın :)

Bu araba hala mı satılık yaa geçen sene falan görüyordum ilanını

abi yok genede bu araba ekonomi olarak düşünülüp alınamaz yani git bu fiyata hızlı bi dizel bul al o zaman s4 e binme.. düşünsenize LPG nin bu caaaanım motoru ne hale getirdiğini :)

benzinin litresi isterse 10tl olsun gene bu arabaya lpg konulmaz yazıktır gunahtır... madem ekonomi istiyorsun alma bu arabayı guzelim aracın motoru mahfoluyor... kimsede kendinin kandırıp motora zararı yok demesin.... 1.6 motorum olsun birde wv nin taş gibi 1.6 8v si olsun lpg takarım ama bole bı motora asla takılmaz lpg

Bu araba hala mı satılık yaa geçen sene falan görüyordum ilanını

Yok aynı satılık değil, Geçen sene araç levent abideydi bu sene emre almış sanırım..
Aracı yakından gördüm, çok canlı...
Ayrıca 600+HP de olsa Gerekiyorsa LPG takarım arkadaş :) Eğlence+ Ekonomi için başka seçenek yok.. //yavuz

Yok aynı satılık değil, Geçen sene araç levent abideydi bu sene emre almış sanırım..
Aracı yakından gördüm, çok canlı...
Ayrıca 600+HP de olsa Gerekiyorsa LPG takarım arkadaş :) Eğlence+ Ekonomi için başka seçenek yok.. //yavuz

:(

bosver mehmetçim en kral seçim seninki..dizelim alayına giderim :D:D

Geri
Üst Alt