Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fisichella 2010'da da yarışabilir

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
35
Ferrari ile gelecek yıl için test ve yedek pilotu olarak anlaşan Giancarlo Fisichella, buna rağmen, başka bir takımda yarışmasının da tümüyle ihtimal dışı olmadığını belirtti.

Gelecek sene pistlere dönecek olan Felipe Massa'nın aracına geçen İtalyan pilotun Ferrari'ye transferi, Fisichella'nın yarış kariyerinin sezon sonunda sona ereceği olarak yorumlanmıştı.

Ancak 36 yaşındaki Fisichella, La Stampa gazetesine verdiği demeçte, "Şu an Ferrari'nin markalar klasmanında üçüncülüğünü savunabilmesi için puan almaya odaklanmış durumdayım. Ondan sonra, Ferrari de kabul ederse, 2010'da başka bir takımda yarışabilirim" dedi.

Fisichella, önümüzdeki beş grand prix boyunca, Felipe Massa'nın yarış mühendisi Rob Smedley ile çalışacak. İtalyan pilot, Smedley ile daha önce 2002-2003'de Jordan'dayken birlikte çalışmıştı.

TurkiyeF1.com
 
Geri
Üst Alt