Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Firefox Yardım

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bazı sitelere girmeye çalıştığım zaman Problem Loading Page ve Server Not found hataları alıyorum. Son zamanlarda çok sık olmaya başladı ve neredeyse internette hiçbişey yapamaz oldum. Başına aynı şey gelen veya çözümünü bilenler varsa paylaşırsa sevinirim.

Bende de dünden beri aynı sorun var, şimdi baktım yeni sürümü çıkmış. Onu kuruyorum. 3.6.12 version. Sonuçu yazarım birazdan.

Edit : açılmayan bir iki siteyi denedim, sorunsuz açıldılar. Update bende işe yaradı.

aynı sorun bende şu anda kızkardeşimin netbookunda da var..

dns ile ilgili bişey olabilir mi
bende de oldu
dns degıstırdım duzeldı

ben güncelledim bakalım ne olacak..dns otomatik durumda

Benim şu anki kullandığım versiyon 3.6.12 ve sorun bazen oluyo bazen olmuyo. Neye göre olduğunu anlamış değilim.

Bende firefox kullanıyodum, Problem tarayıcınızla alakalıysa Google CHROME öneririm.

updateden sonrada yaptı bir iki kere, şimdide dnsi değiştirdim. Düzelmiş görünüyor.

SCW için Mozilla..gerisi için I.E iyidir..

bir iki site örneği verebilirmisiniz açılmayan?

Geri
Üst Alt