Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Film Cezası..

Sevgili arkadaşlar,

Bayağı oldu foruma girmeyeli kusura bakmayın, okulun son seneleri çok yoğunum.

Alp öncelikle geçmiş olsun. Herkesin bahsettiği gibi filmi sokup gidersen şubeye 7 gün içinde işleri halledebilirsin.
15 gün önce ben de yedim. Hem de ön camda da 2 numara var.(Yeni yaptırdım)

Her neyse, eğer söktürmek istemiyorsanız...
200 liraya bu işi halledebiliyorum artık:) Aracın GBT sini 3 saat içinde temizleyebiliyoruz.
Tek yapmanız gereken ceza fotokopisi, ehliyet ve ruhsat fotokopilerini ulaştırmanız.

Cezasız günler:)

neden öyle dedin ki mehmet abi
hangı bırını yazayım gorkem sadece bu konuyu gordukten sonra kı dusuncelerımı yazdım.Canı yanmıs ınsanın canını daha fazla yakarlar koruması gerektıgını degıl yakalaması gerektıgını korur.Polıslerle ılgılı cok sey gordum kıtap olur bır cok tanıdıgım oldu...

Sevgili arkadaşlar,

Bayağı oldu foruma girmeyeli kusura bakmayın, okulun son seneleri çok yoğunum.

Alp öncelikle geçmiş olsun. Herkesin bahsettiği gibi filmi sokup gidersen şubeye 7 gün içinde işleri halledebilirsin.
15 gün önce ben de yedim. Hem de ön camda da 2 numara var.(Yeni yaptırdım)

Her neyse, eğer söktürmek istemiyorsanız...
200 liraya bu işi halledebiliyorum artık:) Aracın GBT sini 3 saat içinde temizleyebiliyoruz.
Tek yapmanız gereken ceza fotokopisi, ehliyet ve ruhsat fotokopilerini ulaştırmanız.

Cezasız günler:)

Süpermiş. Ozaman seni arıyoruz ailecek:D

valla benim alteanın en arka bagaj camı 3 numara filmli arka kapılarda da perde var ben rahatım. yanlız plakalarım muhursuz app. geçn sabiha gökçen yolunda çevirdiler. uygulama varmış. kemerimde takılı değildi. sislerim yanıyor. adam çevirdi hazine bulmuş gibi sevindi resmen. adam diyor sana diyor neyden ceza keseyim, sis farımı,emniyet kemerimi,muhursuz plakadan arabanımı bağlim dedi. bizde al aşşağı ver yukarı derken kemerden kestirttik yoksa gecenin 2sinde dımdızlak kalıyordum otobanın ortasında. leonumun da komple 3 numara filmliydi. banada bir 169 + 5gun sure yazdı. direk filmleri sökup verdiği sicil numaralı memura arabayı gösterdim. arabanın uzerindeki sureyi kaldırttım. kaldırmasaydım araba görulduğu yerde bağlanacakmış. daha önce otoban polisine denk gelmişim o plakamı bildirmiş merkeze o yuzden çevirmişler. az kaldı araba bağlanıyordu zor yırttım.

tavsiyem en arka camı 3 numara yap gerisini sök gitsin. kafan rahat. bide araban kırmızı tek kapı golf gti. polis amcaların ensevdiği iki arabadan biri. uğraşmana değmez.

bence bu cam fılm olayına devam bu polıs olacaklarla ugrasmaya devam fılmden bır sefer ceza yedım sure mure yazmadı cezayı odedım bır yıldırda trafıkte gezıyorum.Bende ıkı takım cam var sıfır bır takım ve aracın uzerındekıler.....Sıfır camlara bu hafta ıcı 2 numara emnıyet fılmı yapılacak cezayı keskın sure versın yedekltekı camları takıp gostermeye gelınce fılmlı camlara devam....BU adamlar benı yıldıramaz:)Su an aracın uzerınde 1 numara emnıyet fılmmı var.

Cam filmi uygulamasında son 7-8 ayda uygulamalar çok sıkılaşmış. Eski aracımızda orta koyulukta cam filmi vardı, yaklaşık 2 sene kadar kullandım, hiç bir Allah'ın kulu çevirip de ceza yazmadı. Bu hafta içerisinde aracıma film yaptırdım. Bu yazılanlardan sonra arabayı park yerinden çıkarmamaya karar verdim :)

Silencer biraz olsun fayda etmez mi egzoza? Gerçi aman aman bir etkisi yok ama tek aklıma gelen bu.

1 aydan fazla süredir komple filmli ve ceza yemiş durumda geziyorum :) 2 kere de polis kontrolünden geçtim hiç sorun olmadı, üstüne bi süredir de ön plakam yok :)
Edit: unutmuşum muayenem de yok..

Geri
Üst Alt