Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fikirlerinizi almalıyım..

serbay manuel için demiştim 6 ileri olsaydı diye ama 5 yapmışlar =( dsg sini hiç bilmiyorum 6mı 7mi ama 5 ileri manuelden iyidir sanırım

walla biz ağustosun 23ünde 1.6 tdi aldık başımız dertten kurtulmadı en son doğuş otoya noterden yazı yazdık ... aracı izmitten teslim aldık adapazarına döndük ( 40 km ) serwise girdik aracın arka tampon widalarını takmayı unutmuşlar yüksek hızda tampon şişiyodu , sonrasında bayram için adanaya giderken direksiyon sisteminden ses gelmeye başladı adanada serwise girdi söküldü bakıldı widaları sıkılmamış dendi , bayram dönüşü torpidodan sesler gelmeye başladı adapazarında söküldü bi kaç parça yerine oturmamış dendi , şu an ön kapılardan ses geliyo en sonunda doğuş oto aracın incelenmesi için bi ekip yollayacakmış onu bekliyoruz sawunmalarıda 1,6 tdi için büyük bi ilgi war fabrikadan acaleyle çıkmış olabilir şeklinde oldu ... hee bunlar büyük ihtimal bizim şansızlığımız ama sanada olmayacak diye bişey yok , aracı alırken iyi kontrol etmeni tawsiye ederim , normalde otomatik wites araba sewmem ama 1,6 tdi ın 6 ileri olması daha bi hoşuma giderdi o yüzden DSG alman daha mantıklı olur gibime geliyo ....
büyük geçmiş olsun. wolksvagen böyle işte kendi markasına değer veriyor ama alt markalarına hiç önem vermiyor.

aynen serbay :D izmitte arabaya oturdum tam çıkıcam bi baktım 5 ileri :S şok oldum ...

öncelikle hayırlı olsun
eğer merceksiz fara xenon uygulaması yapacaksanız illa bence 6000k seçin. aydınlatma performansı açısından içlerinden en iyisi o olacaktır.
bodykit için eryayla görüşebilirsiniz
DSG için sorunlu olarak anılıyor. bir kaç örneğini de var bildiğimiz sorun yaşayanlardan. ama ben kesinlikle yine de DSG tercih ederdim. Sürekli kullandığım bir araçta DSG var, ve bence gerçekten çok güzel ve akıllı bir sistem.

bence dsg alma bodykiti de eklettir iç kararan dikiz aynası ve bluetooth da eklettir esp oolmazsa olmaz zaten bide jantı eklettir fakat bu eklemeler orjinal parçaları da fiyattan düşmeliler yoksa olmaz tabi çıkmadan bunları yaparsan hem rahat edersin hem sıkıntı yaşamazsın.... ben dsg istemezdim sanırım dsg de yaşanan sıkıntılar benim içime kurt düşürdü.... bi xenon mercekli de çok hoş olur ayrıca....

manuel 5 ileri TDI' da arkadaşlar, bence çok büyük bir eksiklik TDI' lar için

o yüzden de tercihim DSG olurdu

opsiyonlarda öncekileri düşür diye bişey varmı yahu, farlar bluetooth ve esp için bunlar geçerli olmasa gerek. tampon ve jantlarda olabilir belki.

opsiyonlarda öncekileri düşür diye bişey varmı yahu, farlar bluetooth ve esp için bunlar geçerli olmasa gerek. tampon ve jantlarda olabilir belki.

Faruk abi tabiki tampon ve jantlar için söylüyorum yada farlar esp bluetooth için arabadan ne sökecekler:D

Geri
Üst Alt