Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ferm FCP-180 K Polisaj Makinesi aldım :)

yavrum benim güle güle kullan.ne kadar çok istediğini biliyordum =) democar emirlerine hazır

makinem bugun elıme ulastı yenı baslayan bırı olarak bıraz zorlanıyorum acıkcası hurda panelde denemelerımı alısmaya calısıyorum amamakıne agır degıl cok amakalıtelı cıktı bekledıgımden guzel baya :D evde lavaboyuda cılaladım :D

Bende 3 beygirlik Robin marka elektrikli testere motoru var. Zamanında motorlu ****oterımda kullanmıştım hala duruyo. Ucuna pamuk sarsamda cila yapsam olur mu acaba :D

Ben pasta cila işini yıkamacıların vs. yapmasına karşıyım. Her zaman kaporta ve boya ustasına yaptırırım.. Pasta cila bir nevi zımpara çünkü. Pire için yorgan yakmaya deymez :D

bence kendımızz yapmalıyız ıkıncısı yanlıs dusunuyorsun ayberk arastırırsan bu ısı daha cok oto yıkama yapanların yaptıgını gorursun en mantıklısıda o

bence kendımızz yapmalıyız ıkıncısı yanlıs dusunuyorsun ayberk arastırırsan bu ısı daha cok oto yıkama yapanların yaptıgını gorursun en mantıklısıda o
Mesela Ogün, eski arabasının boyasını yakmış. Yıkamacı, kaporta ve boyadan anlayan biri değil bence. Kaporta ve boyayla ilgili birşeyi, kaporta boya ustasının yapması en doğrusudur.
Cila başka, pasta başka..

Geri
Üst Alt