Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fenerbahçeliler köşesi

valla teklif hiç fena değil gidilebilir tabide futbolun yeri ayrı ya

Onu el birliği ile bitirmye yemin ettiler stadlar bomboş kardeşim ben spor hastası biri olarak maçlara gitmeye çalışıyorum ama bomboş sahalar :( bakalm bu e-bilet olayı bi şeklde çözülür umarım.

Biz bu sene 4. yıldızı takalım da seneye hayırlısı ile avrupayı da fethederiz :)

Ama basketbol diye yabana atma derim eğlenceli güzel maçlar oluyor dün bjk maçına gittim çok kral maç oldu cuma da olympiacos a giderim.

Tüm Fenerbahçe li dostları beklerim :)

tabiki bütün alanlarda takımızın yanındayız ama gün ve saat olarak pek uygun olmuyor malesef

tabiki bütün alanlarda takımızın yanındayız ama gün ve saat olarak pek uygun olmuyor malesef

Aynen her zman olmasada fırsat buldukça gitmeye çalışıyorum :)

Ligin ikinci yarısı başlasın da hele :) derbiler bizim sahamızda derbilere gideriz ;)

giris.jpg

Geri
Üst Alt