Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fenerbahçeliler köşesi

Bende siz değerli fenevbahçeli arkadaşlarım için bu guzide sayfada birşey paylaşmak isterim umarım girdiğiniz uefa yolunda hedeflerinize ulaşır ezeli rakibiniz galatasaray lıların yaşadığı duyguları birgün yaşarsınız.
HEDEFİNİZ DEKİ KUPA galatasaray_uefa.jpg

Ekli dosyalar

• galatasaray_uefa.jpg
    galatasaray_uefa.jpg
    42.9 KB · Görüntüleme: 22
Bende siz değerli fenevbahçeli arkadaşlarım için bu guzide sayfada birşey paylaşmak isterim umarım girdiğiniz uefa yolunda hedeflerinize ulaşır ezeli rakibiniz galatasaray lıların yaşadığı duyguları birgün yaşarsınız.
HEDEFİNİZ DEKİ KUPA Ekli dosyayı görüntüle 8695

sevgili kardeşim Barış rahat duramadın değilmi illaki bulaşacaksın:)

sevgili kardeşim Barış rahat duramadın değilmi illaki bulaşacaksın:)

hayırrrr bulaşmak nasıl bulaşmak nerde yok yok burda bulaşmak :D vay be biz kupayı alalı 12 sene olmuş ohaaa çok olmuşş...:D sizlere bir tebrik veya temenni mayetinde mesaj yazdım bunda bir sakınca göremedim açıkcası benim güzel aykut abim atın artık şu piskolejıyı ustunuzden sırkelenın artık bitti hepsi geçti gitti geride kaldı siz türkiyenin en buyugu ve en temiz takımısınız valla , gerçekten , yeminnen :eek:key:

hayırrrr bulaşmak nasıl bulaşmak nerde yok yok burda bulaşmak :D vay be biz kupayı alalı 12 sene olmuş ohaaa çok olmuşş...:D sizlere bir tebrik veya temenni mayetinde mesaj yazdım bunda bir sakınca göremedim açıkcası benim güzel aykut abim atın artık şu piskolejıyı ustunuzden sırkelenın artık bitti hepsi geçti gitti geride kaldı siz türkiyenin en buyugu ve en temiz takımısınız valla , gerçekten , yeminnen :eek:key:
Bravo kardeşim yazının sonunda gerçekleri özetlemişsin

Yeterki siz iyi olunnn puhahapuhahapuhaha
neyse bir kaç maç da bitiniz kanlandı sizlerin Allah tan bir ayrılık olmaz ise daha çok maçlar kupalar göreceğiz ama siz hala o kupa ile avutacaksınız kendinizi kardeşim benimpuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

efsane olur bu konu efsane :) cok paylaşımlar yapıcam zamanla

HEDEFİNİZ DEKİ KUPA Ekli dosyayı görüntüle 8695
çiktirin gidin len buradan...kitlerim sayfanızı.ben sizin sayfayı açıp bakmadım bile reydingg almasın diye:p

Geri
Üst Alt