Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fenerbahçe-beşiktaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne yani sizler GUTİ yi yenimi gördünüz..Ben beni bildim bileli GUTİ yi iyi bilirim:)Üstelik GUTİ nin nasıl oynadığını defalarca görmüşlüğüm var.:D
Neyse puanlarda paylaşıldı.Herkese hayırlı olsun.

gurbette maçı izleyemedim şimdi özetlerde gutiye bakıyorum..devletin tvsinde

Guti vurmuş ben volkan topu gutiyle:D tutar dedim ama galaba bu sefer guti yememiş:D

bizim sokağın köşesindeki cafenin önünden geçerken durdum arabayla son 30-40sn.'yi izledim ekran büyük ve dışardaydı..skoru duydum aklıma direkt FB'lilerin ruh hali geldi.. :D :D :D

Volkanın golu yedıkten sonraki yuz ıfadesı fenaydı dudakları gayet net okunuyordu, , :D(hass..tir beee) acaba yanlışmı okudum ben sızlerınde dıkkatnını cektı mi?

beyler guti konusu bize yakımadı kapatalım artık olurmu?
bükemediğin eli öp otur yerine işte...

izlediğim en zevksiz derbilerden birisi oldu. her iki takımda çok şanssızdı. bjk gelen sakatlıklar nedeniyle istediği topu oynayamadı ama fb nin kaçırdığı goller vardı. neyse dostluk kazandı :)

evet sakatlıklar kötü oldu.ben zaten kaleye Cenk i istiyordum Hakan gibi bana güven vermiyordu;kötü oldu sakatlanarak çıkması ama yediği golde çok hatalıydı.Ekremde zaten o gündüzfeneriyle başaedemiyordu,deli bir nebze olsun aşık attı :) zorunlu değişiklikler olmasa çok daha farklı bir maç izleyebilirdik emrede çıktı çünkü...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt