Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fast Five filmini İZLEMEYENLER KESİNLİKLE AÇMASIN Son Sahnesini Yazıyorum

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Son sahnede bizim iri yarı polis masada çalışıyor. Yanına Eva Mendez geliyor. Masasına oturup bacak bacak üstüne atıyor (O sahne fena=) ). Önüne dosya koyuyor. Konuşma şöyle;

Eva: Berlin'de askeri bir tır soyulmuş.
Polis: Toretto mu?
Eva: Hayır.
Polis: İlgilenmiyorum. (Dosyayı kenara atıyor.)
Eva: Bence devamını oku.

Polis dosyaya bakıyor.

Eva: Çalanı güvenlik kamerası görüntülemiş. (Fotoğrafı gösteriyor...) Hayaletlere inanır mısın?

Fotoğrafta ki Letty =)

ben izledim sonunuda izledim o yüzden açtım ..ve hala filmin etkisindeyim

aynn varol abi bende etkisindeyim çıkamadım o filmden :D ala ala ben görmedim o sahneyi nerde oldu bu sahne :D

Valla bu konuda biraz sıkıntılı o japonda patlayan arabanın içinde kalmıştı öldü dedik hortladı:) ama herzaman izledim gene izlerim hep izlerim :)

aynn varol abi bende etkisindeyim çıkamadım o filmden :D ala ala ben görmedim o sahneyi nerde oldu bu sahne :D

Son animasyon sahnesinden sonraydı.

Valla bu konuda biraz sıkıntılı o japonda patlayan arabanın içinde kalmıştı öldü dedik hortladı:) ama herzaman izledim gene izlerim hep izlerim :)

Seri 1-2-4-5-3 diye gidiyor bu yüzden Han ölmedi. Zaten 4. filmde "Tokyo'da çılgın şeyler yaptıklarını duydum" diyor =)

Ters psikoloji kullanılmış bu konunun başlığında :p:p :D

ŞEHVEN bir ters psikoloji olabilir =)

Sahnenin videosu ilk mesaja eklendi

film bittiğinde herkes koşa koşa çıktı uyuz oldum ya.saatte 02.30 flndı.animasyonu izlemedim.bu sahneden de haberim yoktu :) güzel paylaşım ;)

bende animasyon sahnesi girdikten 30 saniye sonra çıkanlardanım izledim burdan , sadece filmin devamının gelceğine çok sevindim :)

Geri
Üst Alt