Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Faruk Abi ne alsın:)

hayırlısı olsun FAruk abim, umarım gönlüne göre birşey bulabilirsin...

Abi bence ufak ve 1,4 civarı az yakıtlı bir araç almalısın diye düşünüyorum trafiğe alısması acısından yengemin az yaksın ki dilediği gibi binsin daha cok deneyim sahibi olabilsin diyorum 1,8 falan bence gereksiz

18T ne yakar hic bilgin varmi? dahasi yazdigimi dikkatli okursan LPG de takabilir demistim

Abi bence ufak ve 1,4 civarı az yakıtlı bir araç almalısın diye düşünüyorum trafiğe alısması acısından yengemin az yaksın ki dilediği gibi binsin daha cok deneyim sahibi olabilsin diyorum 1,8 falan bence gereksiz

18T ne yakar hic bilgin varmi? dahasi yazdigimi dikkatli okursan LPG de takabilir demistim

Ya kurtulun artık şu 1.4 araba az yakar 1.6 üstü çok yakar mantığından. 1.4 bir arabanın tork'u kaç 1.8T arabanın tork'u kaç? O adam 100km ile gitmek için gaz pedalına ne kadar basacak 1.4 arabası olan ne kadar basacak? Ayrıca Ahmet abi LPG takın demiş. 1.8T benim bildiğim kadarıyla Turbo'lu olup da LPG ile verimli çalışan motorların başında geliyor.

İsmail, hanımın kriterleri yine benzer kasa olsun, otomatik olsun ve 5 kapılı olsun deyince çok seçenek kalmadı. Senin ilanı da görmüştüm 2 şey yüzünden ısınamadım. birincisi araba Trabzonda ve ben sırf araba için taaaa Trabzona gitmeyi şu an düşünemem zamanım yok onun için. ikincisi bu leonu Eryadaki herkes biliyor ve trigeri yeni değişmiş bakımı 1 ay önce yapılmış ve bu ikisinin fiyatları birbirine çok yakın. bu durumda bilineni tercih etmek daha doğru gibi.

Tüp konusuna gelince, tüp taktığın anda kapalı garajlara giremiyecen deniz otobüslerine giremiyecen oda bana uyamıyor malesef. mecburen yine yaktıracağız.

benım eskı ıbıza satılık faruk abı 16 falan ıstıyordu cocuk

faruk abı belkı komık gelecek belkı guleceksın ama hyundaı atos un son cıkan kasası bır abımın esıne aldık 5 yıl garantısı devam edıyordu ve 12000 tl 1000 motor olması lazım sehır ıcınde tam bır fare yukseklıgı ıse jeep gıbı arabada dıreksıyon vıtes falan hep derı bence bır bayan ıcın 10 numara ogrenme arabası ama 100 den sonra umut beklemeyeceksen :) bu arada i10 degıl atos

---------- Post added at 23:20 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

evet otomatık sıgno

Yarın bir terslik çıkarsa bakacam Kıvanç. Cumartesi Tayfun'la sözde anlaştık, geri dönersek ayıp olur yakışık almaz. Araba bahane insan kazanmak çok daha zor, arabaya basıyon parayı alıyon zaten.

Ya kurtulun artık şu 1.4 araba az yakar 1.6 üstü çok yakar mantığından. 1.4 bir arabanın tork'u kaç 1.8T arabanın tork'u kaç? O adam 100km ile gitmek için gaz pedalına ne kadar basacak 1.4 arabası olan ne kadar basacak? Ayrıca Ahmet abi LPG takın demiş. 1.8T benim bildiğim kadarıyla Turbo'lu olup da LPG ile verimli çalışan motorların başında geliyor.

İsmail atladığın bişi var ben düşüncemi söyliyim bene şime araba alıcak olsam ataklık düzeyi ne kadar düşük olursa o kadar iyi heleki deneyim az ise kesinlikle 1.2-1.4 olurdur gidipte eşimi ölüme gönderiri gibi altına 1.8T diyip 150-200 ps lik arac vermem ki işin ucunda vergide var acıkcası biz devlete cok vergi vermekten bıktık madem 1.4 ile 1.8T tüpte aynı yakıyor diyorsun o zaman aradaki vergi dilimini ne yapıcaz mesela ben 1.2 ye 141 tl ödedim varmı daha az ödiyen :D

İsmail atladığın bişi var ben düşüncemi söyliyim bene şime araba alıcak olsam ataklık düzeyi ne kadar düşük olursa o kadar iyi heleki deneyim az ise kesinlikle 1.2-1.4 olurdur gidipte eşimi ölüme gönderiri gibi altına 1.8T diyip 150-200 ps lik arac vermem ki işin ucunda vergide var acıkcası biz devlete cok vergi vermekten bıktık madem 1.4 ile 1.8T tüpte aynı yakıyor diyorsun o zaman aradaki vergi dilimini ne yapıcaz mesela ben 1.2 ye 141 tl ödedim varmı daha az ödiyen :D

toledoya verdiğim vergi leona verdiimden daha az biri 1,4 biri 1,8 :) faruık abiye söylediğimiz 1,8t ler de o yaş grubunda olan araçlar. yani en fazla leona ne verdiyse o aracada o parayı verirdi.

Geri
Üst Alt