Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Faruk Abi ne alsın:)

hayırlısı olsn abi.

yiğit o senin sıkıcılığın ülen :D

Ömerim Emirim arabada biliyosun GT2871R var manifoldlu falan, yani baya para harcanmış ama 98 model bi A3e o parayı Faruk Abi harcarmı bilemem:)

---------- Post added at 15:18 ---------- Previous post was at 15:17 ----------

Özgürüm 13e Topstorp bul alayım hepsini:)

abı onun bırde gıdısını gor sen :) bu arada huzur 1.8T'de .....

1 8 t ler de 5 subap fln yazıyo 20 subap yazanda var 5 v bana biraz saçma geldi varmı bilgisi olan?

---------- Post added at 17:27 ---------- Previous post was at 17:25 ----------

1 8 t ler de 5 subap fln yazıyo 20 subap yazanda var 5 v bana biraz saçma geldi varmı bilgisi olan?

silindir basına 5 v imiş öğrendim.

evet 1,8T gücü falan çok iyi makineler ama araca dair bütçemin epeyce dışında gibiler.

Faruk Abi,linkini verdiğin ilandaki arabayı alıcağına benim arabadan al daha iyi derim...o 1,6 100 hp signo...benimki 1,4 100 hp signo...ikiside hemen hemen aynı paralara satılıyor..hem yakıttan tasarruf edersin ıbızayı seçersen...:)(linkini verdiğin ilandaki arabaya istinaden söylüyorum)

Sezgin bulabilir misin otomatik vites seçeneğiyle 15binTL'ye? varsa hemen görüşelim.

Geri
Üst Alt