Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Faruk Abi ne alsın:)

AHMET1907

Kayıtlı Üye
Faruk Abi öncelikle hayırlı olsun. Naçizane fikrimi belirtmek için nu topiği açtim ama belki benden daha iyi fikirleri olan sana yardımı dokunacak arkadaşlar çıkacaktır. Bence 96-99bi A3 1.8T alalım sana. Fiyatları 13-18 rası. İster Turbosunu büyütür 200HP yaparsın ister LPG takar 200KR yakarsın

dun aksam aynısını soyledım faruk abıye :)
yada topsport leon :D

ahmet abi hiç aklıma gelmemişti. bi müşterimizde vardı siyah renk. beni cok etkilemişti asalet zerafet güç karizma hepsi var. ama temiz bişey bulmak lazım.

Faruk Abi öncelikle hayırlı olsun. Naçizane fikrimi belirtmek için nu topiği açtim ama belki benden daha iyi fikirleri olan sana yardımı dokunacak arkadaşlar çıkacaktır. Bence 96-99bi A3 1.8T alalım sana. Fiyatları 13-18 rası. İster Turbosunu büyütür 200HP yaparsın ister LPG takar 200KR yakarsın

abı emırın arabayla fotolardan sonra mı boyle oldun :D

abı emırın arabayla fotolardan sonra mı boyle oldun :D

Ömerim Emirim arabada biliyosun GT2871R var manifoldlu falan, yani baya para harcanmış ama 98 model bi A3e o parayı Faruk Abi harcarmı bilemem:)

---------- Post added at 15:18 ---------- Previous post was at 15:17 ----------

dun aksam aynısını soyledım faruk abıye :)
yada topsport leon :D

Özgürüm 13e Topstorp bul alayım hepsini:)

ailede bi otomatik istediği var ama en önemlisi o.. :)

Geri
Üst Alt