Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Faruk Abi ne alsın:)

hayırlı olsun faruk abi. zamanla çok daha fazla seveceğinden eminim :)

Hayırlı olsun Faruk abi..Kaç model bu leon..?

Deniz evet beklediğimiz rakamlar o seviyelerde. Yiğitcim 2 haftadır fazla rolantide gittim işte, fena sıkıştım kendi yapmam gerekenler zaten birikti bir de başkalarının yaptıklarına onay durumum var bu hafta içi beni maruz gör cumartesi inşallah park sensörü montajı için gelecem zaten.

Teşekkürler arkadaşlar, ayağımızı yerden kestik yine. Dediğiniz gibi zamanla alışır bineriz sorun olmaz.

---------- Post added at 08:22 ---------- Previous post was at 08:21 ----------

Sezgin 2001 model aga.

Abi hayırlı olsun. Sık dişini 2 sene sonra yükselsin borsa gelsin Cupra:)

faruk abi cekılısle her hafta bırısının leon una bın :) 2 sene cabuk gecer :):)

güzel fikir Kıvanç :) ama emanetin canı bilmem neresinde olurmuş herkese kendi malı güzel. Ahmet aynen beklediğim şey odur abicim, belki 2 sene bile dayanamam porföydeki yüklendiklerim iyi giderse ve hatuncum bu arabada acemiliğini atabilirse yaz sonu bile diyebilirim. Nasip kısmet.

Geri
Üst Alt