Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

farları ağlayan var mı?????

ugurcoskun28

Kayıtlı Üye
:(merhaba arkadaşlar;
malum yağmurların başlaması ile su problemleri de baş gösterdi.toledo varken su işiyle uğraştım çözene kadar ak ile karayı seçtim.şimdi altea var farların su problemini çözemedim.sağda bir şey yok sol çok kötü.çözüm olarak ne yapabilirim.sizlerden yardım bekliyorum.su olması aracın elektrik aksamına zarar verir mi?acilll yardım lütfen....

en mantıklısı değiştirmek geliyor ama gene de büyüklerimizin fikirleri lazım bu konuda :)

Bahsettiginiz problemler çogu araçta kronik.Hatta üretici fabrikaların çogu bile bu soruna tam olarak çözüm olmadıgını kabul ediyorlar.
Aracın elektrik aksamına zarar vermez.
Bu su olayı yüzünde farın her tarafını silikonla kapatanı gördüm.Sonrasında havalandırma deligi açanı gördüm.Ama sorun tam olarak çözülemiyor

Geri
Üst Alt