Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far açık uyarısı

geçmiş olsun yanlış hatırlamıyorsam eğer, torpidonun altında bulunan beyin üzerinde ikaz sesini veren bir minik hoparlör diyeyim o yanmıştır. parçayı bulamayabilirsiniz benim tavsiyem sorun etmemeniz yönünde olacaktır.

geçmiş olsun yanlış hatırlamıyorsam eğer, torpidonun altında bulunan beyin üzerinde ikaz sesini veren bir minik hoparlör diyeyim o yanmıştır. parçayı bulamayabilirsiniz benim tavsiyem sorun etmemeniz yönünde olacaktır.

Çok teşekkür ederim sıkıntı şu farları açık unutuyorum bazen bir de eski arabam Reno 9 Broadway’de bile olan şey bunda olmayınca üzdü birazcık

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

1 hafta önce 2001 Seat leon MK1 aldım ve aracımda far açık ikaz sesi hiç bir şekilde ötmüyor farları açık unuttuğum bile oldu internetten araştırdım normalde olan bir şeymiş ama çözümünü bulamadım acaba bilen başına gelen varmıdır

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Merhaba.Bendede 2000 toledo signo var ilk aldığımda aynı sorun vardı.Sıkıntı şoför kapısı sivicinin arızalı olması olduğunu fark ettim.Sürücü kapısını açtınızda eğer iç aydınlatma ve kapı içi ikaz lambası yanmaz ise aracın kapısının açıldığını beyin algılayamaz.Bu sadece sürücü kapısı için geçerli.Far açık ikazı sürücü kapısına bağlı.Ben sivici değiştirdim sorun haloldu

Merhaba.Bendede 2000 toledo signo var ilk aldığımda aynı sorun vardı.Sıkıntı şoför kapısı sivicinin arızalı olması olduğunu fark ettim.Sürücü kapısını açtınızda eğer iç aydınlatma ve kapı içi ikaz lambası yanmaz ise aracın kapısının açıldığını beyin algılayamaz.Bu sadece sürücü kapısı için geçerli.Far açık ikazı sürücü kapısına bağlı.Ben sivici değiştirdim sorun haloldu

Bilgi için çok teşekkürler hocam acaba bu switchin yerini, fiyatını, ve takılma işlemini anlatırmısınız kendimiz yapabilir miyiz ? Ustaya yaptırırsak maliyeti ne olur ? Şu ortalık sakinleşince ilk işim o kapı olacak da

Bilgi için çok teşekkürler hocam acaba bu switchin yerini, fiyatını, ve takılma işlemini anlatırmısınız kendimiz yapabilir miyiz ? Ustaya yaptırırsak maliyeti ne olur ? Şu ortalık sakinleşince ilk işim o kapı olacak da

Sofor kapisini acinca tavan lambasi yaniyor mu? Yanmiyorsa arkadasin dedigi teşhis tam dogru. Switch kilidin icinde kucuk bir parca. Tamiri icin kilidi sokup dagitmaniz ve geri toplamaniz lazim biraz mesakkatli bir is.

Kapi kilidi muhtemelen fotodakine benzer sekildedir.

Asagidaki videoyu switch tamirinin veya degisiminin fikir vermesi acisindan paylasiyorum..

Screenshot_2020-04-12-13-44-09-398.jpeg

Son düzenleme:
Sofor kapisini acinca tavan lambasi yaniyor mu? Yanmiyorsa arkadasin dedigi teşhis tam dogru. Switch kilidin icinde kucuk bir parca. Tamiri icin kilidi sokup dagitmaniz ve geri toplamaniz lazim biraz mesakkatli bir is.

Kapi kilidi muhtemelen fotodakine benzer sekildedir.

Asagidaki videoyu switch tamirinin veya degisiminin fikir vermesi acisindan paylasiyorum..

Ekli dosyayı görüntüle 21048

Çok teşekkürler video için evet maalesef şoför kapısını açınca ne tavan lambası ne de kapı altındaki iç aydınlatma yanmıyor ama sağ ön kapıda yanıyor sanırım kilidi sökülmeli

Geri
Üst Alt