Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far açık uyarısı

2 sene önce filan benim ıbizamda da olmuştu böyle birşey..banada sesli uyarı veriyodu..Doğuş'a bakıma soktum..ben istemeden ne yaptılarsa kapatmışlar bu özelliği nasıl olduysa..aradım telefonla getir yapalım dediler..sonra baktım böyle kapalı daha iyi geldi bana..öteki türlü baya bi kafam şişiyomuş..dedim kalsın böyle daha iyi..:D :D

Serviste bi ayar çekerler ona kolay iş..İlk başlarda bi kaç kez açık unutmuşluğum oldu alışana kadar..ama alıştıktan sonra unutmuyosun artık..:)

sürücü tarafının kapı siwici bozulmuştur.ondan uyarı vermez.yeni siwic tahminim 300 civarı.ama işin ustası daha iyi bilir...

Teşekküler arkadaşlar. Halloldu. Tüm ikazları veriyor benzin uyarısı falan ama far açık kalınca ötmüyordu halledildi ufak bişey değişti temassızlık varmış. Tekrar sağolun.

Murat aynı sorun bende de varmış. Sen söyleyince farkettim. Benzin bitişinde, hava 4 dereceye düştüğü zaman falan sesli ikaz veriyor ama farlar açık kaldığında vermiyor. Neler yaptırdın maliyet ne oldu?

Galiba bendede temasslık söz konusu kapı swichte İstanbul'da yapabilecek biri varm

Geri
Üst Alt