Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fabrika çıkışı harici Bodykitler..?

sevgili serbay ilgin için çok teşekkür ediyorum ama dediğim gibi ek parça aramıyorum yane tek tanpon istiyom . nedense artık googleda arattığımda çıkmıyo bu tür parçalar artık... bende anlam veremedim ya yeni sayıldığındanmı yoksa seat ı kimse kaalemi almıyo açıkçası bende şaşırmış durumdayım . birde bu tür şeyleri forumlardan bulmak gerek ama maalum kısıtlı zaman yüzünden arama içine giremiyom ama işte dediğim gibi aramış olupta bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa bizede paylaşırsa çok sevinirim/iz .
benim alman tuning dergilerini karıştırdım hepde alman markalarına ağırlık verilmiş belki seat ile ilgili tuning dergisi getirtmem gerekecek bu tür bilgilere ulaşabilmek için . ilgi alanımın dışında olan bi konu yüzünden tıkantım kaldım resmen .
benim bahsettiğim sanki fabrika çıkışlımış gibi yeniden tasarımı elden geçmiş bodykitler yane estetik olup hatta orjinalinden bile daha başarılı olan türden bişi arıyorum .

bende bişiler bulursam sizlerle paylaşırım ama almanyada bikaç dergi kesin getirtitecem...:eek:key:

ha birde aklıma gelmişken . şu bi önceki supra ön tanponlar satılıyormu ayrı yada halen sipariş üzere taktırılabiliyomu fabrikadan...? saten özel sipariş araba getirtcem kendime tamamen spor paket ama işte mevcut bodykit pek hoışuma gitmiyor:(

bir önceki cupra tampon derken???

rdx Alman firması buda.. Farklı birşey arıyorsan ek olmadan özel kalıplarla senin isteğin doğrultuda dizayn bi tampon yapmaları gerek.. Ki bu çok maliyetli olacak. Yada senin dediğin gibi birtek ancak Alman ve İspanyol dergilerini incelemen lazım bu işi kovalaman için...

özel yapım tanpondan bahsetmiyorum . body styling amaçlı üretilmiş tanponlar yane fabrika çıkış kalitesinde ama herhangi bi X firma tarafından üretilmiş .

bi önceki cupra dediğim şu :
anriss.jpg

Geri
Üst Alt