Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

f1 çakar :D

4rd4

Kayıtlı Üye
uzun zamandır yokum tatılde ınternet yok bı fırsat buldum gırdım hemen vıdeo koyuyorum burda sıkıntıdan yurt dısından aldıgım devreyı bagladım bakalım begenıcekmısınız?:D
[video]http://tinypic.com/r/2u6eih2/4[/video]

arda aynısından istiyorum ama kedi gözlerine maliyet önemli değil sen nerden aldıgını pm yoluyla ulaş bana ! :)

bu arada bı ara mıllet cakar cakar dıe yırtınıodu yaptık vıdeo koyduk 2 yorum var sagolun arkadaslar. mehmetalı ne zaman acıcan bana dukkan? :D

fotograf cekseydın gunduz dozu nasıl gozuyor :) guzel olmus gule gule kullan

fotograf mı? led ın sanıyedekı cakısını yakalayan fotograf bıraz zor ama dıs gorunus acısından dıorsan ufacık bı led yınede tskler :D

Çok güzel olmuş canlı görme şansımız var mı :)

tebrik ediyorum. Bu çakar konusunda konu açanlardan biriydim. Çok güzel gözüküyor muhtemelen gündüz gözüyle de estetik duruyodur. Leon için malesef bir gelişme yok:(

Geri
Üst Alt